preloader

Lūdzu, uzgaidiet

TRACHISAN sūkājamās tabletes, 20 gab., N20

TRACHISAN sūkājamās tabletes, 20 gab., N20

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14795
Īslaicīgai mutes dobuma un rīkles gļotādas iekaisuma mazināšanai (piemēram: stomatīts, gingivīts, parodontīts, glosīts, tonsilīts un faringīts, disfāgija).
€6,90
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Īslaicīgai mutes dobuma un rīkles gļotādas iekaisuma mazināšanai (piemēram: stomatīts, gingivīts, parodontīts, glosīts, tonsilīts un faringīts, disfāgija).

Trachisan tiek lietotas īslaicīgai mutes dobuma un rīkles gļotādas iekaisuma simptomu mazināšani (piemēram, stomatīts, gingivīts, parodontīts, glosīts, tonsilīts un faringīts, disfāgija). Infekciju profilaksei pirms un pēc mutes dobuma un rīkles operācijām (zobu ekstrakcijas, smaganu ķirurģiskas ārstēšanas, tonsilektomijas). Trachisan tabletes ieteicamas īslaicīgai iekaisuma simptomu mazināšanai. Tās satur aktīvo vielu kombināciju, un to sastāvdaļām piemīt pretsāpju un pretmikrobu darbība. Trachisan ir paredzēts lietošanai pieaugušajiem un bērniem vecumā no 6 gadiem. Starptautisks uzņēmums, dibināts 1872. gadā, Vācijā. Uzņēmums koncentrējas uz saaukstēšanās un augšējo elpceļu ārstēšanas līdzekļiem. Ar savu augsto kvalitāti ir tirgus līderis aptuveni 40 valstīs.
Vecums: No 6 gadiem
Brīdinājumi:

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā

Pirms Trachisan lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu vai medmāsu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: sūkājamās tabletes
Pieaugušiem - viena sūkājamā tablete ar 2 stundu intervālu, līdz 8 reizēm dienā. Bērniem no 6 gadu vecuma – viena sūkājamā tablete līdz 6 reizēm dienā. Zāles lietojot regulāri, sūdzības parasti izzūd pēc dažām dienām. Lai nodrošinātu ilgstošu terapijas efektu, Trachisan jālieto vēl 2-3 dienas pēc tam, kad simptomi ir izzuduši. Tomēr, ja pēc 5 dienām nav jūtamas uzlabošanās, jebkurā gadījumā jākonsultējas ar ārstu. Trachisan, ja vien ārsts vai zobārsts nav norādījis citādāk, nedrīkst lietot bez pārtraukuma ilgāk par 2 nedēļām.
1 sūkājamā tablete satur aktīvās vielas: Tirotricīnu (Tyrothricinum) 0,5 mg Lidokaīna hidrohlorīdu 1 HCl (Lidocaini hydrochloridum) 1,0 mg Hlorheksidīna glikonātu (Chlorhexidini digluconas) 1,0 mg