preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Par mums

Azeta.lv interneta aptiekā Jūs varat iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, kosmētiku, higiēnas preces, preces mazuļiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām. Turklāt Jūs varat iepirkties jebkurā Jums ērtā vietā un laikā.

Pasūtījumus iespējams saņemt ar kurjeru uz jebkuru Jums vēlamu vietu Latvijā, uz DPD pakomātu, Circle K Pickup punktu vai kādā no 50 Euroaptiekām.

Mums ir svarīgi, lai mūsu klients saņemtu atbilstoši instrukcijai uzglabātus medikamentus, uztura bagātinātājus un kosmētiku, tādēļ īpaši rūpīgi esam izstrādājuši piegādes procesus. 

AZETA saviem klientiem piedāvā farmaceita konsultācijas gan zvanot pa bezmaksas telefona līniju, gan rakstot uz e-pastu vai izmantojot tiešsaistes čatu. Mēs rūpīgi atlasām katru produktu, lai piedāvātu saviem klientiem kvalitatīvus un mūsdienīgus produktus veselības un labsajūtas veicināšanai. AZETA mērķis ir kļūt par vadošo interneta aptieku Latvijā, piedāvājot saviem klientiem plašāko preču sortimentu un labāko iepirkšanās pieredzi internetā.

 

Azeta.lv klientu serviss nodrošina:

·         Plašu preču sortimentu

·         Ērtu navigāciju

·         Ātru pasūtījumu piegādi

·         Īpaši izdevīgus piedāvājumus

·         Bezmaksas produktu paraudziņus pie pirkuma

·         Bezmaksas farmaceita konsultācijas u.c.

 

Mēs esam šeit, lai rūpētos par Tavu veselību, labsajūtu un skaistumu ērtā un mūsdienīgā veidā!


EUROAPOTHECA ir starptautiska pastāvīgi augoša uzņēmumu grupa Baltijā, Centrālajā un Austrumu reģionā, kas pārvalda aptieku mazumtirdzniecības ķēdes un vairumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Polijā.

Esot vadošajai farmācijas biznesa grupai Baltijā, kurai vērojama plaša klātbūtne arī Polijas tirgū, EUROAPOTHECA pieder unikālu zīmolu produkti, un tā iemantojusi novatora, uzticama partnera un lieliska darba devēja reputāciju. Kopš dibināšanas 1998. gadā grupa veiksmīgi attīstās, kļūstot par pirmo izvēli klientiem visur, kur tā darbojas.

EUROAPOTHECA pieder 660 aptiekas piecās valstīs, tajās strādā vairāk nekā 3800 darbinieku un katru gadu apkalpo vairāk nekā 30 miljonus klientu. EUROAPOTHECA kontrolē aptieku tīklu Eurovaistinė (270 aptiekas) Lietuvā, Euroaptieka (52 aptiekas) Latvijā, Euroapteek (45 aptiekas) Igaunijā, Euro-Apteka (83 aptiekas) Polijā un Apoteksgruppen (191 aptieka) Zviedrijā.