Visi produkti
Visi produkti
SENSIVIT acu pilieni, 10 ml
SENSIVIT acu pilieni, 10 ml

SENSIVIT acu pilieni, 10 ml

Medicīnas preces
Produkta kods: 68263
Produkta zīmols: SENSIVIT
Stabilizē visus trīs acs virsmas asaru plēves slāņus Epitēlija atjaunošanos veicinošs un barojošs. Iesaka visu sausās acs sindroma formu gadījumos.
6,73 €
673,00 €/l
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Stabilizē visus trīs acs virsmas asaru plēves slāņus Epitēlija atjaunošanos veicinošs un barojošs. Iesaka visu sausās acs sindroma formu gadījumos.


SENSIVIT® ir šķīdums ar nomierinošu un mitrinošu efektu. Stabilizē visus trīs acs virsmas asaru plēves slāņus. SENSIVIT® satur karmelozes nātrija sāli, kura, pateicoties tās īpašībām, uz radzenes un konjunktīvas virsmas veido pagaidu aizsargājošu plēvi, nodrošinot mitrinošo efektu. Tādejādi SENSIVIT® stabilizē asaru plēves ūdens kārtu. SENSIVIT® satur A vitamīnu, kurš veicina asaru plēves iekšējās mucīna kārtas veidošanos. Kopīgi ar E vitamīnu uzlabo radzenes un konjunktīvas barošanu. Pievienotās produkta palīgvielas veicina asaru plēves ārējās (lipīdu) kārtas uzturēšanu, kas darbojas pret ātru acs virsmas izžūšanu. Šī plānā asaru plēves kārta stiprina vai aizstāj visas trīs kārtas. Tādejādi tiek ievērojami uzlabots asaru aizsargājošais efekts. SENSIVIT® lieto nepietiekamas asaru veidošanās un visu sausās acs sindroma formu gadījumos. SENSIVIT® var tikt lietots gadījumos, kad radzeni un konjunktīvu nepieciešams pārklāt ar aizsargājošu mitruma slāni. SENSIVIT® nedrīkst lietot, ja acīm piemīt paaugstināta jutība pret aktīvo vielu vai kādu no preparāta palīgvielām. Preparātu nedrīkst lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. SENSIVIT® nav piemērots bērniem, kas jaunāki par diviem gadiem. Nevēlamās blakusparādības: reti tūlīt pēc lietošanas var rasties neliela pārejoša dedzināšanas sajūta. Var rasties arī alerģiska reakcija. Ja novērojat šīs blakusparādības vai citas neparastas reakcijas, ziņojiet ārstējošam oftalmologam (acu ārstam). Ja vienlaikus jālieto vēl citi acu pilieni, preparāts SENSIVIT® jālieto pēdējais un vismaz 5 minūtes pēc iepriekšējo acu pilienu iepilināšanas. Pastāstiet oftalmologam (acu ārstam) par visām zālēm, kuras lietojat vai pēdējā laikā esat lietojis, vai plānojat lietot, ieskaitot zāles, ko var iegādāties bez receptes. Ja lietojat jebkāda veida acu preparātus, par to piemērotību vienlaicīgai lietošanai konsultējieties ar oftalmologu (acu ārstu). UNIMED PHARMA®spol.s r.o. ir Slovākijas farmācijas kompānija, kas tika dibināta 1994.gadā Bratislavā. Uzņēmums koncentrējas uz jaunu produktu tirgus attīstību un ģenērisko medikamentu ražošanu oftalmoloģijā ar mērķi tos padarīt pieejamākus pacientiem.
SENSIVIT acu pilieni, 10 ml
SENSIVIT acu pilieni, 10 ml
6,73 €
6,73 €
Prece ir noliktavā
Piemērots diabētiķiem:
Dabisks:
Ekoloģisks:
Piemērots alerģiskiem cilvēkiem:
Devas un zāļu lietošanas veids: ja vien oftalmologs (acu ārsts) nav noteicis citādi, parasti lieto 1 pilienu 1-3 reizes dienā, iepilinot asaru maisiņā. Ja preparātu lieto bērniem, devu individuāli nosaka oftalmologs (acu ārsts). Preparātu var lietot pieaugušie, pusaudži un bērni, kas vecāki par diviem gadiem. Pēc atvēršanas preparāts paredzēts okulārai lietošanai. Jānoskrūvē aizsargājošais vāciņš; pacients nedaudz atliec galvu atpakaļ, apgriež pudelīti ar augšu uz leju un, saspiežot plastmasas pudelīti, iepilina apakšējā konjunktīvas maisiņā vajadzīgo daudzumu pilienu. Pilinātāja gals nedrīkst saskarties ar aci vai plakstiņiem. Visbeidzot, vāciņš cieši jāuzskrūvē atpakaļ, lai izvairītos no šķīduma inficēšanas. Pudelīte jāuzglabā vertikālā pozīcijā. Produktu nedrīkst lietot pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz iepakojuma. Atvērtu iepakojumu lietot ne ilgāk par 28 dienām.
1 ml šķīduma satur 3 mg Karmelozes nātrija sāls. Palīgvielas: Alfa tocopheroli acetas (α tokoferola acetāts – E vitamīns), Vitaminum A (A vitamīns), Benzalkonii chloridum (benzalkonija hlorīds), Natrii chloridum (nātrija hlorīds), Natrii tetraboras (nātrija tetraborāts), Polysorbatum 80 (polisorbāts 80), Macrogolglyceroli hydroxystearas (makrogola glicerīna hidroksistearāts), Hydroxypropylbetadex (hidroksipropilbetadeks), Dinatrii edetas dihydricus (dinātrija edetāta dihidrāts), Aqua ad iniectabilia (ūdens injekcijām).