Visi produkti
Visi produkti
PRETNIEZES 10 mg/g gels, 30 g, N1
PRETNIEZES 10 mg/g gels, 30 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PRETNIEZES 10 mg/g gels, 30 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 62870
Produkta zīmols: LMP LATVIJA
Dažādas izcelsmes ādas un gļotādas nieze: ādas alerģiskas reakcijas, saules un termiskie 1. pakāpes apdegumi, kukaiņu kodumi, nātrene, niezoša ekzēma, vējbakas.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Dažādas izcelsmes ādas un gļotādas nieze: ādas alerģiskas reakcijas, saules un termiskie 1. pakāpes apdegumi, kukaiņu kodumi, nātrene, niezoša ekzēma, vējbakas.


Pretniezes 10 mg/g gels pieder pie prethistamīna grupas preparātiem un paredzēts dažādas izcelsmes ādas un gļotādas niezes novēršanai (ādas alerģiskas reakcijas, saules un termiskie 1.pakāpes apdegumi, kukaiņu kodumi, nātrene, niezoša ekzēma, vējbakas). Zāļu aktīvā viela difenhidramīna hidrohlorīds ir pirmās paaudzes histamīna H1 receptoru blokators ar izteiktu prethistamīna aktivitāti. Tas samazina niezi, tūsku, hiperēmiju (apsārtums). Tam piemīt arī izteikta pretalerģiska un vietēji anestezējoša darbība. Gela palīgviela lidokaīna hidrohlorīds ir lokāls anestēzijas līdzeklis, kas mazina niezi pavadošo sāpju sajūtu.

Nelietojiet Pretniezes 10 mg/g gelu šādos gadījumos -

ja Jums ir zināma paaugstināta jutība (alerģija) pret ziedes aktīvo vielu difenhidramīna hidrohlorīdu vai kādu citu gela sastāvdaļu. - nelietojiet gelu acu niezes novēršanai. - nelietot porfīrijas (Porphyria) slimniekiem, jo ir pierādīta difenhidramīna hidrohlorīda saistība ar akūtiem porfīrijas uzliesmojumiem

Lietošanai uz ādas. Gelu plānā kārtā 3 – 4 reizes dienā uzklāj uz niezošās virsmas un iemasē ādā. Preparātu ieteicams lietot ne ilgāk kā 7 dienas. Nav pieejama informācija par Pretniezes 10 mg/g gela ietekmi uz pacientiem ar aknu un nieru darbības traucējumiem, kā arī gados vecākiem pacientiem

Tāpat kā citas zāles, arī Pretniezes 10 mg/g gels var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas. Retāk (1-10 pacientiem no 1000) iespējama ādu kairinoša un alerģizējoša iedarbība uz ādu vai gļotādu (apsārtums, iekaisums). Tādos gadījumos gela lietošana jāpārtrauc un jākonsultējas ar ārstu vai farmaceitu par turpmāko ārstēšanu.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 C. Sargāt no mitruma. Uzglabāt no tiešiem saules stariem aizsargātā vietā.

Brīdinājumi:

Nelietot gelu zem pārsēja. Gels kairinoši iedarbojas uz acs konjunktīvu, tāpēc jāizsargājas no tā iekļūšanas acīs. Ja tas noticis, skalot acis ar lielu daudzumu silta ūdens. Nelietot bērniem līdz 2 mēnešu vecumam.

Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Mērķis: Ādai
Preču forma: gels
Vecums: No 2 mēnešiem
Lietošanai uz ādas. Gelu plānā kārtā 3 - 4 reizes dienā uzklāj uz niezošās virsmas un iemasē ādā. Preparātu ieteicams lietot ne ilgāk kā 7 dienas. Nav pieejama informācija par Pretniezes 10 mg/g gela ietekmi uz pacientiem ar aknu un nieru darbības traucējumiem, kā arī gados vecākiem pacientiem

Aktīvā viela:difenhidramīna hidrohlorīds. Palīgvielas: lidokaīna hidrohlorīds, urīnviela, etilspirts, trometamols, karbomērs, metilparahidroksibenzoāts, attīrīts ūdens.