preloader

Lūdzu, uzgaidiet

PREGNACARE BREAST-FEEDING, 56 tabletes un 28 kapsulas

PREGNACARE BREAST-FEEDING, 56 tabletes un 28 kapsulas

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 67266
Pregnacare breast-feeding ir vitamīnu, mikroelementu, kalcija un Omega-3 kombinācija, domāta jaunajām mātēm pēcdzemdību periodā un bērna zīdīšanas laikā.
€30,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Pregnacare breast-feeding ir vitamīnu, mikroelementu, kalcija un Omega-3 kombinācija, domāta jaunajām mātēm pēcdzemdību periodā un bērna zīdīšanas laikā.

Pregnacare® breast-feeding Jaunajām māmiņām pēcdzemdību un zīdīšanas laikā ir ļoti svarīgs veselīgs, daudzveidīgs uzturs, lai palīdzētu veidot krūts pienu barošanai un saglabātu savu veselību un labklājību. Pregnacare® breast-feeding ir vispusīga vitamīnu, mikroelementu, kalcija un Omega-3 kombinācija, lietošanai ērtā "divi vienā" iepakojumā, domāta jaunajām mātēm pēcdzemdību periodā un bērna zīdīšanas laikā. Šāds daudzveidīgs uztura papildinājums ir svarīgs veselīga un barojoša piena veidošanai, kā arī lai atjaunotos mikroelementu rezerves mātes organismā. Pēcdzemdību vitamīnu un minerālvielu tablete. Saudzīga, ekspertu izstrādāta formula ar svarīgākajiem vitamīniem un mikroelementiem pielāgotās devās, pasargā māti no specifisku vielu zuduma bērna zīdīšanas laikā. Satur 700 mg kalcija, magniju, D3 vitamīnu, kas ir nozīmīgi kaulu izveidē. Dzelzs, B vitamīnu komplekss un K vitamīns palīdz uzturēt asinsradi. Minētās vielas nevar būt iemesls nepamatotam svara pieaugumam jaunajām mātēm. B1 vitamīns, niacīns, dzelzs un magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves apmaiņu. Augstākās tīrības pakāpe Omega-3 kapsula. Arvien vairāk zinātniskos pētījumos tiek pierādīta taukskābju loma mazuļa attīstībā. Ar mātes pienu piegādātās DHS (dokosaheksaēnskābe) taukskābes piedalās jaundzimušā acu un smadzeņu attīstībā, jo auglis pats nespēj sintezēt šīs vielas pietiekamā daudzumā. Katra kapsula satur 300 mg DHS, kas ir ekspertu rekomendētā deva mātei laktācijas periodā. Labvēlīgo ietekmi pieaugušajiem panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS/EPS. Pregnacare® breast-feeding ir rekomendēts? Pregnacare® breast-feeding satur visaptverošu multivitamīnu un minerālvielu formulu, tai skaitā kalciju un Omega-3 taukskābes, kas ir īpaši svarīgi elementi krūts barošanas periodā. Ideāli piemērots pēcdzemdību periodā, pat 12 mēnešus pēc dzemdībām, lai palīdzētu nodrošināt ar optimālām uzturvielām. Var lietot barojot bērnu ar krūti, un var tikt izmantots tik ilgi, cik nepieciešams. Šī visaptverošā formula aizvieto citus Pregnacare® uztura bagātinātājus. Nav nepieciešams uzņemt papildus multivitamīnus un minerālvielas. Stingri iesaka krūts barošanu, jo tā nodrošina ar būtiskām uzturvielām un antivielām, kas nosaka jaundzimušā bērna veselību ilgtermiņā.
Vecums: No 19 g.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot tukšā dūšā. Stingri iesaka krūts barošanu, jo tā nodrošina ar būtiskām uzturvielām un antivielām, kas nosaka jaundzimušā bērna veselību ilgtermiņā.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes un kapsulas
Piemērots: Grūtniecēm un barojošām māmiņām
Piemērots diabētiķiem:
2 Pregnacare breast-feeding tabletes un 1 Omega-3 kapsulu dienā. Var lietot barojot bērnu ar krūti, un var tikt izmantots tik ilgi, cik nepieciešams. Šī visaptverošā formula aizvieto citus Pregnacare uztura bagātinātājus. Nav nepieciešams uzņemt papildus multivitamīnus un minerālvielas.
maltodekstrīns, mikrokristāliskā celuloze (E460), silīcija dioksīds (E551), stearīnskābe (taukskābes) (E570), hidroksipropilmetilceluloze (E464), hidroksipropilceluloze (E463), titāna dioksīds (E171), Dzelzs oksīdi (E172), želatīns, glicerīns (E422), citronu eļļa, E vitamīns, C vitamīns, B1 vitamīns, B2 vitamīns, Niacīns, B6 vitamīns, Folskābe, B12 vitamīns, Biotīns, Pantotēnskābe, Kalcijs, K vitamīns, Dzelzs, Magnijs, Cinks, Varš, Selēns, Jods, dabīgie jauktie karotinoīdi, taukskābju magnija sāļi (E 470b), Omega-3 zivju eļļa, tostarp DHS 300 mg un EPS 60 mg, D vitamīns, taukskābju mono- un diglicerīdi (E 471), šķērsšūtā karboksimetilētercelulozes nātrija sāls (E 468), modificēta ciete, kukurūzas ciete, glikozes sīrups, dl-alfa-tokoferols (E 307), nātrija askorbāts (E 301), glicerīns (E 422), kaprīnskābe (E 570), trinātrija citrāts (E 331 (iii)), citronskābe (E 330), maltodekstrīns, akācijas sveķi (E 414), saharoze, vidēja garuma ķēžu triglecerīdi