Visi produkti
Visi produkti
PERMETRĪNS LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu, 40 g, N1
PERMETRĪNS LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu, 40 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PERMETRĪNS LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu, 40 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13849
Produkta zīmols: LMP LATVIJA
Lieto kašķa un to pavadošo ādas infekcijas slimību ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma.
9,89 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Lieto kašķa un to pavadošo ādas infekcijas slimību ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma.


Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu pieder ārīgi lietojamu pretkašķa līdzekļu grupai ar antibakteriālu iedarbību. Gelu lieto kašķa un to pavadošo ādas infekciju slimību ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma. Bērniem lietot tikai pēc ārsta norādījuma.

Ja Jums ir zināma paaugstināta jutība (alerģija) pret permetrīnu vai kādu citu gela sastāvdaļu; - bērniem līdz 2 mēnešu vecumam, jo nav pietiekamas pieredzes par lietošanu šajā vecuma grupā.

Vienmēr lietojiet Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Nelielu daudzumu ziedes plānā kārtā uzziež uz ādas kašķa skartajās vietās, iemasē ādā. Pēc 24 stundām slimnieks mazgājas ar ziepēm un maina veļu. Atkārtota lietošana līdz piecām reizēm, ja neizzūd vai atjaunojas nieze un ādas infekciozie procesi, kā arī ja parādās jauni kašķa elementi.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam ekspozīcijas laiks 12 stundas. Atkārtota lietošana pieļaujama pēc divām dienām, vienu reizi. Bērniem no 3 gadu vecuma ekspozīcijas laiks 24 stundas, starplaiks starp atkārtotām ekspozīcijām 1-2 dienas. Atkārtota lietošana līdz piecām reizēm.

Ja Jums liekas, ka Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu paredzēts lietošanai tikai uz ādas! Nelietojiet to iekšķīgi un uz gļotādām!

Tāpat kā citas zāles, arī Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas. Dažos gadījumos iespējama nieze, apsārtums, dedzinoša sajūta, tūska, parastēzija aplikācijas vietās. Tādā gadījumā ziedes lietošana jāpārtrauc.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Sargāt no mitruma. Uzglabāt no tiešiem saules stariem aizsargātā vietā. Uzglabāt temperatūrā līdz 25 C.

PERMETRĪNS LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu, 40 g, N1
PERMETRĪNS LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu, 40 g, N1
9,89 €
9,89 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Gels kairinoši iedarbojas uz acs konjunktīvu, tāpēc jāizsargājas no gela iekļūšanas acīs. Izvairīties no gela nokļūšanas uz gļotādām (deguna, mutes, dzimumorgānu). Ja tas noticis, skalot ar lielu daudzumu silta ūdens. Bērniem no 2 mēnešu līdz 2 gadu vecumam zāles vēlams lietot ārsta vai medmāsas uzraudzībā.

Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Mērķis: Ādai
Preču forma: gels
Vienmēr lietojiet Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Nelielu daudzumu ziedes plānā kārtā uzziež uz ādas kašķa skartajās vietās, iemasē ādā. Pēc 24 stundām slimnieks mazgājas ar ziepēm un maina veļu. Atkārtota lietošana līdz piecām reizēm, ja neizzūd vai atjaunojas nieze un ādas infekciozie procesi, kā arī ja parādās jauni kašķa elementi. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ekspozīcijas laiks 12 stundas. Atkārtota lietošana pieļaujama pēc divām dienām, vienu reizi. Bērniem no 3 gadu vecuma ekspozīcijas laiks 24 stundas, starplaiks starp atkārtotām ekspozīcijām 1-2 dienas. Atkārtota lietošana līdz piecām reizēm. Ja Jums liekas, ka Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu paredzēts lietošanai tikai uz ādas! Nelietojiet to iekšķīgi un uz gļotādām!

Aktīvā viela: permetrīns. Palīgvielas: hinifurils, etilspirts, karbomērs, trolamīns, attīrīts ūdens.