preloader

Lūdzu, uzgaidiet

PARACETAMOL ACTAVIS 500 mg tabletes,, N20
PARACETAMOL ACTAVIS 500 mg tabletes,, N20

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PARACETAMOL ACTAVIS 500 mg tabletes,, N20

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 13791
Paracetamol Actavis lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus.
1,59 €
Prece ir noliktavā
Pasūtījuma saņemšana aptiekā

Pērkot par 30€ un vairāk – bezmaksas. Pērkot līdz 30€,  piegādes cena ir 1,90€

1–3 darba dienas
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā

Pērkot par 35€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 35€,  piegādes cena ir 2,90€

1 - 3 darba dienas
Piegāde uz DPD Paku Bodi

Pērkot par 10€ un vairāk – bezmaksas . Pērkot līdz 10€,  piegādes cena ir 1,90€

1 -3 darba dienas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bezrecepšu zāles

Paracetamol Actavis lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus.Paracetamol Actavis satur paracetamolu, kas pieder zāļu grupai, ko sauc par pretsāpju līdzekļiem. Paracetamol Actavis lieto, lai atvieglotu vieglas līdz vidēji smagas sāpes un atvieglotu drudža simptomus.

Paracetamol Actavis var lietot simptomātiskai galvassāpju, zobu sāpju, mēnešreižu, muskuļu sāpju un drudža simptomu, kas saistīti ar saaukstēšanos, atvieglošanai.

PARACETAMOL ACTAVIS 500 mg tabletes,, N20
PARACETAMOL ACTAVIS 500 mg tabletes,, N20
1,59 €
1,59 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Paracetamol Actavis nedrīkst lietot vienlaicīgi ar alkoholu, jo tas var radīt nopietnu bojājumu Jūsu aknām.

Pirms Paracetamol Actavis lietošanas konsultējieties ar ārstu:

 • ja Jums ir nieru vai aknu slimības (tai skaitā Žilbēra (Gilbert’s) sindroms vai hepatīts);
 • ja Jūs regulāri lietojat lielu alkohola daudzumu. Jums var būt nepieciešams samazināt devu un ierobežot šo zāļu lietošanu īsā laika periodā, pretējā gadījumā tiks bojātas Jūsu aknas;
 • ja Jums ir šķidruma zudums vai arī Jums ir barošanās traucējumi, ko izraisa, piemēram, pārmērīga alkohola lietošana, anoreksija vai nepareizs uzturs;
 • ja Jums ir hemolītiska anēmija (patoloģiska sarkano asins šūnu noārdīšanās);
 • ja Jums ir specifiska enzīma, ko sauc par glikozes-6-fosfātdehidrogenāzi, deficīts;
 • ja Jūs lietojat citas zāles, kuras ietekmē aknu darbību;
 • ja Jūs lietojat citas paracetamolu saturošas zāles, jo tas var izraisīt nopietnus aknu bojājumus;
 • ja Jūs bieži un ilgstoši lietojat pretsāpju līdzekļus, jo ilgstoša lietošana var izraisīt stipras vai daudz biežākas galvassāpes. Jūs nedrīkstat palielināt savu pretsāpju zāļu devu, bet Jums jāsazinās ar ārstu, lai iegūtu padomu;
 • ja Jums ir astma, kas jutīga pret acetilsalicilskābi.

 

Brīdinājums: lietojot lielākas devas kā ieteikts, pastāv nopietnu aknu bojājumu risks. Šī iemesla dēļ nedrīkst pārsniegt maksimālo paracetamola dienas devu. Nelietot vienlaicīgi ar citām paracetamolu saturošām zālēm. Skatīt arī 3. punktā „Ja esat lietojis Paracetamol Actavis vairāk nekā noteikts”.

 

Pacientiem ar glutationa izsīkuma stāvokļiem (piemēram, sepse, nepietiekams uzturs, pārmērīga alkohola lietošana, nieru un aknu darbības traucējumi), paracetamola lietošana var paaugstināt vielmaiņas traucējumu (metaboliskās acidozes) risku.

 

Stipra drudža vai infekcijas pazīmju, kas ilgst ilgāk par 3 dienām, gadījumā vai sāpju, kas ilgst ilgāk par 5 dienām, gadījumā Jums jāsazinās ar ārstu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Piemērots diabētiķiem:
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Tabletes jānorij veselas, uzdzerot glāzi ūdens. Nedrīkst pārsniegt ieteicamās devas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lietojot lielākas devas kā ieteikts, iespējami ļoti nopietni aknu bojājumi. Bērniem deva jānosaka atbilstoši ķermeņa masai un jālieto piemērota zāļu forma. Pieaugušie un pusaudži, kuru ķermeņa masa lielāka par 50 kg Ieteicamā deva ir 1 līdz 2 tabletes (500 mg līdz 1000 mg) ik pēc 3 - 6 stundām, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 6 tabletes (3 g) dienā. Bērni un pusaudži, kuru ķermeņa masa ir robežās no 43 līdz 50 kg (aptuveni 12 - 15 gadu vecums) Ieteicamā deva ir 1 tablete (500 mg) ar 4 stundu starplaiku, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 5 tabletes (2,5 g) dienā. Bērni, kuru ķermeņa masa ir robežās no 34 līdz 43 kg (aptuveni 11 - 12 gadu vecums) Ieteicamā deva ir 1 tablete (500 mg) ar 6 stundu starplaiku, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 4 tabletes (2 g) dienā. Bērni un pusaudži, kuru ķermeņa masa ir robežās no 26 līdz 34 kg (aptuveni 8 - 11 gadu vecums) Ieteicamā deva ir 1 tablete (500 mg) ar 6 stundu starplaiku, atbilstoši nepieciešamībai. Maksimālā dienas deva ir 3 tabletes (1,5 g) dienā. Paracetamol Actavis nav paredzēts lietošanai bērniem, kuru ķermeņa masa ir mazāka par 26 kg. Stipra drudža vai infekcijas pazīmju, kas ilgst ilgāk par 3 dienām gadījumā, vai sāpju, kas ilgst ilgāk par 5 dienām gadījumā Jums jāsazinās ar ārstu.
 • Aktīvā viela ir paracetamols. Katra tablete satur 500 mg paracetamola.
 • Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, kopovidons, mikrokristāliskā celuloze, kviešu ciete, talks, magnija stearāts.

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagrieziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.