preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti

Libifeme-sievietes skaistums un labsajūta

Libifeme-sievietes skaistums un labsajūta


Dzīves laikā ikviena sieviete piedzīvo dažādas izmaiņas savā ķermenī, kas bieži vien ietekmē sievietes labsajūtu, pārliecinātību par sevi, kā arī kopumā dzīves kvalitāti.

 

Sievietei šajos dzīves posmos ir svarīgs atbalsts un zināšanas, kas palīdz apzināties to, kas notiek viņas ķermenī un ar mīlestību pieņemt to.

 

Rūpes par veselību ir apzināšanās, cik nozīmīga ir sabalansēta vērtīgu uzturvielu uzņemšana ikdienā. Mūsdienu ātrajā tempā mēs bieži vien neuzņemam pietiekami daudz vērtīgo uzturvielu un ilgtermiņā par to arī signalizē veselība, pašsajūta un ārējais izskats. Pievēršot uzmanību ikdienas uzņemtajām uzturvielām, uzlabojas netikai pašsajūta un fiziskā forma, bet arī galvenais veselības spogulis- āda un gļotāda- tā jkļūst mitrināta, starojoša un vesela. Runāot par sievietes veselību ir īpaši jāakcentē reproduktīvā sistēma, kas paredz īpašu vajadzību pēc noteiktām uzturvielām dažādos dzīves un vecuma posmos.

Mēs katru dienu mācāmies sadzīvot ar sevi, ar savu ķermeni. Veiksmīgāk to var izdarīt, ja spējam izprast visus mazos, taču nozīmīgos signālus, ko organisms rāda.

Mainās sieviete, mainās organisma vajadzības pēc rūpēm- izmaiņas, kas rodas sievietes ķermenī dzīves laikā ir pietiekami nopietnas, tāpēc ir svarīgi ņemt vērā katra posma specifiskās vajadzības.

 

Sieviete reproduktīvajā vecumā:

Sievietes organisms pieredz pēkšņas hormonu svārstības mēneša laikā,  turklāt tiek zaudēts daudz dzelzs, kas var izraisīt pastiprinātu nogurumu un nespēku, pat matu un nagu trauslumu un lūšanu. Šajā vecuma posmā ir augstāks stresa līmenis, ātrā dzīvesveida dēļ, tāpēc ir būtiski rūpēties par savu veselību un uzturvielām kas tiek uzņemtas, lai novērstu hormonu disbalansu, enerģijas trūkumu, kā arī ādas un gļotādas sausum

 

Libifeme produkti ir darīti īpašās rūpēs par sievietes veselību, lai nodrošinātu atbalstu katrā no dzīves svarīgajiem posmiem

 

LIBIFEME® ir īpaši veidots uzturvielu komplekss sievietēm reproduktīvā vecumā.

 

LIBIFEME® satur augu un vitamīnu savienojumu,  kas ir īpašs atbalsts sievietes skaistumam, seksualitātei, enerģijai, imunitātei un reproduktīvajai veselībai. Aizkavē novecošanās procesus sievietes organismā, rūpējās par ādas un gļotādas veselību, uzlabojot izskatu un dzīves kvalitāti.

 

Libifeme galvenā sastāvdaļa ir dabīgais augs Asafetīda, kas tiek iegūts Himalaju kalnos, Asafetīda ir pētīta un pielietota medicīnā jau daudzus gadu simtus.  Asafetīda ir augs, ko mēdz saukt arī par “dievu garšaugu”. Tas ir bagātīgs bioloģiski aktīvu vielu avots. Asafetīda iedarbojas nomierinoši, labvēlīgi ietekmē gļotādu un ādas elastību, kā arī stimulē dzimumhormonu veidošanos. Tai piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, un tā ierobežo kaitīgo mikroorganismu attīstību.

 

Sievietes menopauzes un pēc menopauzes perods

 

Šim periodam raksturīga olnīcu funkciju pakāpeniska mazināšanās, kad notiek pāreja no reproduktīvā posma uz pēcreproduktīvo posmu. Šis periods sievietes orgaismā rada būtiskas izmaiņas, tādas kā hormonu svārstības , kas būtiski ietekmē pašajūtu, ādas un gļotādas veselību, enerģijas līmeni un labsajūtu. Šajā periodā ir būtiski mazināt šos simptomus izvēloties dabīgus fitoestrogēnus, kas mazina menopauzes perioda izraisītos simptomus un būtisku uzlabo sievietes dzīves kvalitāti. Sievetēm šajā  periodā īpaši jāpievērš uzmanība holesterīna līmenim asinīs, sirds-asinsvadu sistēmas veselības stāvoklim, kā arī kaulu un muskuļu sistēmai, jo ar katru gadu kaulu masa samazinās. Šīs izmaiņas notiek pazeminoties estrogēnu līmenim sievietes organismā.

 

LIBIFEME® Meno 50+  ir spēcīgs atbalsts sievietēm menopauzes laikā un pēc tās.

 

LIBIFEME® Meno 50+ satur augu un vitamīnu savienojumu, kas ir atbalsts sievietes skaistumam, seksualitātei, enerģijai, imunitātei un īpaši rūpējas par sievietes labsajūtu šajā dzīves posmā. Sastāvā esošie linsēklu lignāni regulē estrogēnu līmeni, tādējādi mazinot nepatīkamos menopauzes simptomus. Aizkavē novecošanās procesus sievietes organismā, rūpējās par ādas un gļotādas veselību, uzlabojot izskatu un dzīves kvalitāti.

 

Rūpes un sevis pieņemšana ir galvenā atslēga uz to, lai sieviete justos labi ikvienā savas dzīves posmā. Tikai tad, kad esam veselas un laimīgas, spējam dot mīlestību un rūpes saviem mīļajiem, kā arī dalīties ar pasauli, izmantojot savu īpašo, maigo spēku un iedvesmu.