preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti

Tava kustību brīvība kopā ar elastīgajiem pārsējiem „LAUMA MEDICAL”

Tava kustību brīvība kopā ar elastīgajiem pārsējiem „LAUMA MEDICAL”

Sperot soli, reti kurš aizdomājas, ka šo darbību mums palīdz veikt locītavas. Locītavu veselība lielā mērā ir atkarīga no vecuma, ķermeņa svara un fiziskās slodzes. Jo vecāks ir cilvēks, jo lēnāk organismā notiek vielmaiņas procesi. Līdz ar to samazinās uzturvielas daudzums, kas atbild par locītavu skrimšļu elastīgumu, bet sinoviālais šķidrums, kas kalpo par skrimšļu smērvielu, zaudē savu kvalitāti. Neskatoties uz to, locītavu sāpes un iekaisumi arvien biežāk piemeklē arī jauniešus un pat mazus bērnus, radot nopietnas veselības problēmas.

Tieši tādēļ vēlamies veltīt īpašu uzmanību locītavu veselībai un elastīgo pārsēju „Lauma Medical pielietojumam kompleksā ar citiem locītavu stiprināšanas paņēmieniem, atzīmējot būtiskās priekšrocības, kas atšķir pārsējus „Lauma Medical no citu ražotāju produktiem.

Der zināt, ka locītavas ir pārtraukts kaulu savienojums, kurā starp kaulu virsmām ir spraugveida dobums. Locītavu virsmas pārsvarā atrodas kaulu galos, retāk spraugās. Parasti viena locītavas virsma ir ieliekta un veido bedrīti, otra – izliekta un veido galviņu, kas iegulst šajā bedrītē. Locītavu virsmu klāj skrimslis, kas kustību laikā darbojas kā amortizators.

Locītavu bojājumu iemesli var būt visdažādākie: vielmaiņas traucējumi, nepareizi ēšanas paradumi un nesabalansēts uzturs, mazkustīgs dzīvesveids, liels ķermeņa svars, traumas, pārslodze, iedzimtība.

Riska grupas, kas visbiežāk cieš no locītavu sāpēm: cilvēki, kas vecāki par 45 gadiem; tie, kam ir liekais ķermeņa svars; sievietes pēc menopauzes, jo hormonu līmeņa izmaiņas ietekmē arī kaulu struktūru; sievietes pēc sarežģītām ginekoloģiskām operācijām; tie, kam ir iedzimtas locītavu patoloģijas; akūtu un hronisku locītavu traumu gadījumā, piemēram, sportistiem; ja iepriekšējās paaudzēs kādam jau bijušas locītavu slimības; ja ir endokrīnas saslimšanas, piemēram, cukura diabēts; ja pārciesta Laima slimība.

Lai stiprinātu locītavas ikdienā izturieties pret tām saudzīgi, izvairoties no smagumu nešanas vai iemācieties darīt to pareizi. Turiet locītavas siltas, izvairieties no aukstuma un mitruma. Izmantojiet katru iespēju, lai pastaigātos. Apgūstiet vienkāršus vingrinājumus un sportojiet, pirms tam iesildoties, nodrošinot locītavām veselīgu kustību un stiprinot kāju muskuļus. Īpaši ieteicama ir peldēšana un riteņbraukšana. Palutiniet sevi ar masāžu. Atbrīvojieties no liekā svara, atslogojot locītavas. Rūpējieties par locītavu problēmu profilaksi, stiprinot kaulus ar vitamīniem un kalciju saturošiem produktiem - pienu, jogurtu, sieru, biezpienu, brokoļiem, kāļiem. Atmetiet smēķēšanu - tā pasliktina asinsriti un veicina osteoporozes attīstību. Un, protams, daudz smejieties - smiekli atbrīvo muskuļus, spēj remdēt sāpes un stiprināt imūnsistēmu.

Elastīgie pārsēji „Lauma Medical” paredzēti vienlaicīgai stabilitātes un komforta nodrošināšanai pēc nepieciešamības elkoņa, ceļa vai pēdas locītavās. Pārsēji efektīvi izmantojami, lai atslogo bojāto locītavu un mazinātu dažādu iekaisumu (reimatisma, artrīta), kā arī sasitumu vai sastiepumu radītas sāpes.

Pārsējus izmanto arī profilaktiskos nolūkos, lai izvairītos no locītavu traumām palielinātas slodzes gadījumā.

Optimāls locītavu ārstēšanas rezultāts un profilakse sasniedzami, pateicoties vairākām elastīgo pārsēju „Lauma Medical” īpatnībām, kas atšķir tos no konkurentu produktiem.

üDabīgais pārsēja sastāvs un tā īpaša struktūra nodrošina ādas elpošanu un komfortu, pat ilgstoši to nēsājot, pretēji lielākajai daļai no vietējiem un ārvalstu ražotājiem, kuru pārsēju sastāvā ir sintētiski materiāli, kas, saskaroties ar ādu, var kairināt to.

üPārsējs ideāli pielāgojas ķermeņa izliekumiem.

üBlīvā pārsēja materiāla struktūra neļauj audumam slīdēt, līdz ar to tā nodrošina produkta stabilitāti.

üPārsēja iekšējais slānis veic mikromasāžas funkciju, veicinot asinscirkulāciju un tūskas mazināšanos zem tā.

üPārsēji ir pieejami dažādos izmēros, kas dod iespēju izvēlēties sev piemērotāko.

 

Bērni ar locītavu problēmām saskaras daudz retāk nekā pieauguši un vecāka gājuma cilvēki, un tomēr šajā vecumā ir būtiski pievērst uzmanība stājai, jo locītavu slimības ir tieši saistītas ar stājas defektiem. Nepareizs mugurkaula izliekums, plakanā pēda, tā saucamās X vai O veida kājas ar rada nepareizu locītavu noslogojumu un nodilumu, veicinot slimību un sāpju parādīšanos.

Locītavas mums ir dotas uz visu mūžu, tāpēc tās ir jāsaudzē un jārūpējas par tām jau no mazotnes, pievēršot uzmanību stājai, lai pieaugot nesaskartos ar locītavu bojājumiem un sāpēm tajās. Elastīgais pārsējs „Lauma Medical” ir lietošanā vienkāršs un ērts, kvalitatīvs un izturīgs no dabīgiem materiāliem Latvijā ražots produkts, kas kopā citiem vienkāršiem paņēmieniem, aprakstītiem augstāk, būs lielisks palīglīdzeklis locītavu veselības saglabāšanai vai atgūšanai. Esiet veseli kopā ar „Lauma Medical”!