preloader

Lūdzu, uzgaidiet

NUMIS® MED piedāvā sejas ādas kopšanai paredzētās kosmētikas inovācijas

Jau 1950. gadā Vācijā dibinātā uzņēmuma Mann&Schroder zīmols Numis® Med, kas ir iecienīts un novērtēts daudzās valstīs visā pasaulē, piedāvā jaunu produkciju – micelāro tīrīšanas ūdeni, micelāro tīrīšanas želeju un mitrinošo toniku.


Micelārās vielas

Micellas – ar īpašu molekulāru struktūru, veidotas no fosfolipīdu molekulām, no kurām viena daļa ūdeni atgrūž, bet otra – piesaista. Šķīdumā šī struktūra apvienojas mazās sfērās un neslāņojas. Pieskaroties ādai, lipīdu daļa atdala kosmētiku un ādas tauku pārpalikumu. Netīrumu daļiņas viegli atdalās no sejas un paliek uz vates plāksnītes. Tas samazina nepieciešamību pēc spēcīgas beršanas vai spiešanas, saudzējot jutīgo ādu, jo īpaši ādu acu zonā.

Unikālas vielas

Numis® Med jaunajā sejas ādas kosmētikā micellas nav vienīgās, unikālās aktīvās sastāvdaļas. Sastāvā ir patentētas pēc modernajām tehnoloģijām un kopā ar dermatologiem izstrādātas nomierinošās vielas SymCalmin® – laboratorijā sintezēto avenantramīdu, kas dabiski atrodami auzās. Avenantramīdi neizraisa alerģiskas reakcijas, tādēļ tie ir piemēroti pat īpaši jutīgai ādai.

Speciāli Numis® Med Sensitive kosmētikas līnijai radīta arī aktīvā sastāvdaļa Hydrolactol®. Tā ir viela, ko izmanto kā mitrinošu komponentu, to veido nātrija laktāts, pienskābe, glicerīns, sorbīts un urīnvielas, kas uztur dabisko ādas skābuma pH un samazina tās kairinājuma risku. Pētījumu dati ir uzrādījuši, ka ādas mitruma līmenis paaugstinās līdz 84 %.

Kvalitātes sertifikāti

Visiem jaunajiem Numis® Med produktiem ir piešķirts neatkarīgās Vācijas laboratorijas Dermatest® GmbH piecu zvaigžņu kvalitātes sertifikāts. Šo novērtējumu saņem tikai tie produkti, kas atbilst augstākajiem ražošanas standartiem, ir pārbaudīti ar vismodernākajām un precīzākām testēšanas metodēm un atbilst visām kvalitātes prasībām.

Mann & Schroder garantē, ka jaunā Numis® Med micelārā attīrošā ūdens, attīrošās želejas un mitrinošā tonika sastāvā nav minerāleļļu, parabēnu, krāsvielu, silikonu un smaržvielu. Tas ļauj neuztraukties par nevēlamām reakcijām un katru dienu priecāties par līdzsvarotu, veselīgu un skaistu sejas ādu.

Top
NUMIS MED mitrinošs sejas toniks SENSITIVE, pH 5.5, 200 ml
NUMIS MED mitrinošs sejas toniks SENSITIVE, pH 5.5, 200 ml
-30%
€6,99
€9,99
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas
Top
NUMIS MED micelārais ūdens, 200 ml
NUMIS MED micelārais ūdens, 200 ml
-30%
€6,99
€9,99
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas
Top
NUMIS MED micelāra attīroša želeja, 150 ml
NUMIS MED micelāra attīroša želeja, 150 ml
-30%
€8,39
€11,99
www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas