preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
ORTOFĒNA 50 mg/g gels, 40 g, N1
ORTOFĒNA 50 mg/g gels, 40 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ORTOFĒNA 50 mg/g gels, 40 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 60018
Produkta zīmols: LMP LATVIJA
Lieto locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvu slimību, iekaisumu un tūsku, reimatisma, sporta un sadzīves traumu – sāpju gadījumos.
5,36 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Lieto locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvu slimību, iekaisumu un tūsku, reimatisma, sporta un sadzīves traumu – sāpju gadījumos.


Locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, iekaisumi un tūskas (gan locītavu, gan mīksto audu), reimatiskas slimības, sporta un sadzīves traumas - sāpju gadījumos.

Nelietojiet Ortofēna 50 mg/g gelu šādos gadījumos:

-ja Jums ir zināma paaugstināta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no zāļu palīgvielām, vai pret kādu citu reimatisko slimību ārstēšanā izmantojamu nesteroīdo pretiekaisuma zāļu līdzekli vai acetilsalicilskābi, īpaši, ja to lietošana izraisa astmas lēkmes, nātreni, akūtu rinītu vai kādu citu alerģisku izpausmi.

- bērniem līdz 12 gadu vecumam.

- grūtniecības un bērna zīdīšanas periodā.

Lietošanai uz ādas. Sāpīgajai vietai uzliek 2 – 4 g gela (virsmas laukumam 400 – 800 cm2) un viegli iemasē ādā. Procedūru var atkārtot 3 – 4 reizes dienā. Ārstēšanās ilgums līdz 14 dienām (osteoartrīta ārstēšanas gadījumā līdz 28 dienām).

Pēc gela uzklāšanas nomazgāt rokas, ja vien tas nav ārstējamais rajons.

Gados veciem cilvēkiem, pacientiem ar nieru darbības traucējumiem un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem Ortofēna 50 mg/g gelu jālieto uzmanīgi, jo zāļu aktīvā viela tiek metabolizēta aknās.

Tāpat kā citas zāles, Ortofēna 50 mg/g gels var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

Bieži (1 līdz 10 pacientiem no 100) novērojamas vietējās ādas reakcijas, tādas, kā nieze, apsārtums, dedzināšanas sajūta, apsārtums, ādas izsitumi. 

Retāk (1 līdz 10 pacientiem no 1000) novērojamas paaugstinātas jutības reakcijas vai vietējas alerģiskas reakcijas (kontaktdermatīts). Ļoti reti (mazāk kā 1 pacientam no 10000) novērojamas blakusparādības, ko izraisa nātrija diklofenaka sistēmiskā iedarbība ilgstoši lietojot Ortofēna 50 mg/g gelu uz lielākiem ādas apvidiem: reibonis, galvassāpes, vemšana un sāpes pakrūtē, paaugstinātas jutības reakcijas (astmas lēkmes, Kvinkes tūska u.c.).

Minēto blakusparādību vai citu nevēlamu reakciju gadījumā konsultējieties ar savu ārstējošo ārstu par zāļu turpmāko lietošanu.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25º C. 

ORTOFĒNA 50 mg/g gels, 40 g, N1
ORTOFĒNA 50 mg/g gels, 40 g, N1
5,36 €
5,36 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Ortofēna 50 mg/g gels paredzēts lietošanai uz ādas

Ortofēna 50 mg/g gels izraisa kairinājumu, - tas nedrīkst nokļūt acīs vai uz gļotādām, to nedrīkst uzziest uz bojātas ādas virsmas, vaļējām brūcēm un ievainojumiem.

Ortofēna 50 mg/g gelu nedrīkst lietot zem spiedošiem, gaisu necaurlaidīgiem pārsējiem.

Ārstēšana ar gelu jāpārtrauc, ja veidojas izsitumi.

Lai novērstu fotosensibilitātes iespēju, pēc Ortofēna 50 mg/g gela lietošanas, nav ieteicams atrasties saules staru pārmērīgā iedarbībā.

Nedrīkst lietot Ortofēna 50 mg/g gelu, ja beidzies uz iepakojuma norādītais derīguma termiņš.

Preparāta sastāvā ietilpst propilēnglikols, kas var izsaukt ādas kairinājumu, un metilparahidroksibenzoāts (E218), kas var izsaukt alerģiskas (iespējams aizkavētas) reakcijas.

Ilgstoši lietojot lielu daudzuma Ortofēna 50 mg/g gela, nevar izslēgt sistēmisku iedarbību.

Mērķis: Pretiekaisuma un pretreimatisma līdzekļi

Muskuļiem

Pret sāpēm

Locītavām un cīpslām
Piemērots: Pusaudžiem un pieaugušajiem
Preču forma: gels
Vecums: No 12 gadiem
Lietošanai uz ādas. Sāpīgajai vietai uzliek 2 - 4 g gela (virsmas laukumam 400 - 800 cm2) un viegli iemasē ādā. Procedūru var atkārtot 3 - 4 reizes dienā. Ārstēšanās ilgums līdz 14 dienām (osteoartrīta ārstēšanas gadījumā līdz 28 dienām). Pēc gela uzklāšanas nomazgāt rokas, ja vien tas nav ārstējamais rajons. Gados veciem cilvēkiem, pacientiem ar nieru darbības traucējumiem un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem Ortofēna 50 mg/g gelu jālieto uzmanīgi, jo zāļu aktīvā viela tiek metabolizēta aknās.

Aktīvā viela: nātrija diklofenaks.

Palīgvielas: propilēnglikols, karbomērs, trometamols, izopropilspirts, metilparahidroksibenzoāts, attīrīts ūdens.

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti