preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
OCUFLASH acu pilieni
OCUFLASH acu pilieni

OCUFLASH acu pilieni

Medicīnas preces
Produkta kods: 57566
Produkta zīmols: OCUFLASH
Kā pirmās palīdzības līdzeklis acu mazgāšanai, atbrīvojot tās no svešķermeņiem. Kā palīglīdzeklis neinfekciozu un hronisku iekaisumu gadījumā.
6,49 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Kā pirmās palīdzības līdzeklis acu mazgāšanai, atbrīvojot tās no svešķermeņiem. Kā palīglīdzeklis neinfekciozu un hronisku iekaisumu gadījumā.


OCUflash® ir īpašs acu šķīdums (izotonisks buferšķīdums), kas kā palīgvielu satur ārstniecības žibulīša tinktūru. Preparāts paredzēts pilināšanai acīs vai acu mazgāšanai. Ārstniecības žibulītis acī darbojas kā pretiekaisuma un savelkošs līdzeklis. Šīs ārstniecības žibulīša īpašības jau ilgu laiku izmanto acu nomierināšanai, lietojot neinfekciozu acs plakstiņu un konjunktīvas iekaisumu profilaksē un balstterapijā. OCUflash® ir ideāli piemērots acu mazgāšanai, lai atbrīvotu tās no svešķermeņiem. Bez konsultēšanās ar oftalmologu to var īslaicīgi lietot vienkāršai acu mazgāšanai, pilināšanai acīs vai plakstiņu komprešu pagatavošanai. Preparātu lieto gadījumos, kad ir nekomfortabla sajūta acī, piemēram, dedzināšana, kņudēšana, nieze vai sajūta, ka acī ir svešķermenis. Praksē OCUflash® ir ideāli piemērots, lai lietotu, piemēram: 1. acs skalošanai pēc tonometrijas vai gonioskopijas, 2. acs skalošanai, lai atbrīvotos no svešķermeņiem, putekļiem un hlorēta ūdens, 3. fluoresceīna šķīdumu atlikumu aizskalošanai, 4. gļotainu un strutainu sekrētu nomazgāšanai, 5. acs mazgāšanai pēc cieto kontaktlēcu valkāšanas, 6. kā labu pirmās palīdzības līdzekli pēc vieglas konjunktīvas un acs erozijas skābju vai sārmu (apmetuma kaļķu) iedarbības rezultātā, 7. kā palīglīdzekli dažu, lielākoties neinfekciozu, konjunktīvas iekaisumu un hronisku konjunktīvas infekciju gadījumā, 8. kā piemērotu līdzekli, lai notīrītu kosmētiskos līdzekļus no acu zonas (plakstiņiem un skropstām). OCUflash® var lietot pieaugušie, bērni un pusaudži. Ņemot vērā preparāta drošumu, to var lietot jaundzimušajiem, zīdaiņiem, kā arī grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. OCUflash® ir ļoti labi panesams. Retos gadījumos tūlīt pēc lietošanas var rasties pārejoša, viegla dedzināšanas sajūta. Iespējama arī paaugstinātas jutības reakcija. OCUflash® neietekmē koncentrēšanās spēju, vadot transportlīdzekļus, apkalpojot mehānismus un strādājot augstumā, kad vajadzīga pastiprināta modrība. Tomēr dažkārt pēc preparāta iepilināšanas konjunktīvas maisiņā var rasties redzes miglošanās, tādēļ darbības, kur nepieciešama pastiprināta modrība, drīkst veikt tikai tad, kad šī pārejošā iedarbība beigusies. Ja preparātu pārdozē vai to nejauši iedzer bērns, ārstēšana ir simptomātiska.
OCUFLASH acu pilieni
OCUFLASH acu pilieni
6,49 €
6,49 €
Prece ir noliktavā
Lai nomierinātu sakairinātas acis un veiktu papildinošo terapiju neinfekciozu konjunktīvas un plakstiņu iekaisumu gadījumā, iepiliniet 1-2 pilienus preparāta skartās acs (acu) konjunktīvas maisiņā 1-4 reizes dienā. Lai izskalotu no acs svešķermeni, piliniet šķīdumu, līdz svešķermenis ir ārā, un pēc tam – līdz atviegloti traucējumi. Pēc atvēršanas OCUflash® ir gatavs ārīgai lietošanai. Pacients noskrūvē drošības vāciņu, nedaudz atliec galvu, apgriež pudelīti ar augšu uz leju un, saspiežot to, iepilina apakšējā konjunktīvas maisiņā paredzēto daudzumu pilienu. Iepilinātā šķīduma daudzums ir atkarīgs no lietošanas veida. Piliniet šķīdumu vai mazgājiet skarto aci pēc nepieciešamības (iztekošo šķīduma daudzumu kontrolē, saspiežot pudelīti). Plakstiņu iekaisuma gadījumā šķīdumu var izmantot arī komprešu pagatavošanai. Iepilinot ar pilinātāju, nedrīkst pieskarties acij, plakstiņam vai skropstām. Beigās stingri jāuzskrūvē atpakaļ vāciņš, lai izvairītos no varbūtēja piesārņojuma. Pudelīte jāuzglabā vertikālā stāvoklī.
1 ml šķīduma satur 7 mg Natrii chloridum (nātrija hlorīda). Palīgvielas: 1 ml šķīduma ir 0,04 mg Benzalkonii chloridum (benzalkonija hlorīda) (0,004%), Dinatrii edetas dihydricus (dinātrija edetāta dihidrāts), Kalii chloridum (kālija hlorīds), Magnesii chloridum hexahydricum (magnija hlorīda heksahidrāts), Polysorbatum 80 (polisorbāts 80), Tinctura euphrasiae (ārstniecības žibulīša tinktūra), Natrii tetraboras (nātrija tetraborāts), Natrii hydroxidum (nātrija hidroksīds), Aqua ad injectabilia (ūdens injekcijām).

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti