preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Jaunums
NUTRILESS kokteilis ar šokolādes garšu, 5 gab.

NUTRILESS kokteilis ar šokolādes garšu, 5 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 85324
Pilnīgs uztura aizvietotājs svara kontrolei. Produkts paredzēts ļoti zemas kalorāžas diētai.
€12,15
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Pilnīgs uztura aizvietotājs svara kontrolei. Produkts paredzēts ļoti zemas kalorāžas diētai.

Uzturs ar ļoti mazu kaloriju daudzumu svara samazināšanai, ar visām vērtīgajām uzturvielām, kas ir vajadzīgas organismam, zaudējot svaru. 5 paciņas, pa 33 gramiem katrā. Nutriless kokteili var izmantot kā vienīgo ikdienas uzturvielu avotu vai aizvietot vairākas ēdienreizes dienā. Satur tikai 122 kcal vienā ēdienreizē, daudz olbaltumvielas un šķiedrvielas, 13 vitamīnus un 14 minerālvielas, precīzi aprēķinātas un sabalansētas uzturvielas.
Uzglabāšana: Neatvērtas paciņas uzglabāt istabas temperatūrā (15-22°C), sausā vietā.
Brīdinājumi: Satur fenilalanīna avotu. Grūtnieces, bērni, jaunieši, cilvēki ar ēšanas traucējumiem un cilvēki ar veselības traucējumiem drīkst lietot produktu tikai konsultējoties ar ārstu. Cilvēkiem ar cukura diabētu vai citiem vielmaiņas traucējumiem vajadzētu lietot produktu ar ārsta norādījumiem vai tā uzraudzībā. Ir svarīgi dzert pietiekami daudz tīra ūdens (vismaz 2 litri dienā).
Lietojot Nutriless, visas ēdienreizes tiek aizstātas ar Nutriless kokteiļiem: dienā 5 paciņas sievietēm un 6 vīriešiem. Paciņu saturs sniegs jums visas vērtīgās uzturvielas, kas ir vajadzīgas jūsu organismam tikai 612 kilokalorijās (732 kcal vīriešiem). Nutriless diētas efekts ir pierādīts klīniskajos pētījumos. Lai organisms saņemtu visas vajadzīgās uzturvielas, ir svarīgi lietot noteikto paciņu skaitu dienā. Tāpat ir svarīgi dzert daudz ūdens vai citu mazkaloriju dzērienu. Lai saglabātu vēlamo svaru, ir svarīgi veidot veselīga uztura un kustīga dzīvesveida paradumus. Šeikerī ieliet 200 ml vārīta atdzesēta ūdens, Pievienot paciņas saturu, Kārtīgi aiztaisīt šeikeri un sakratīt 10-15 sekundes.

Sojas olbaltumvielas, fruktoze, sojas šķiedrvielas, minerālvielas (trinātrija citrāts, magnija citrāts, trikalcija fosfāts, kālija hlorīds, cinka sulfāts, vara glikonāts, mangāna sulfāts, dzelzs fumarāts, hroma hlorīds, kālija jodīds, nātrija molibdāts, nātrija selenīts, kālija hlorīds, trikalcija citrāts), kakao pulveris (5%), emulgators (sojas lecitīns), sojas tauku pulveris (sojas pupiņu eļļa, glikozes sīrups, piena proteīns, stabilizētājs (trifosfāti), dabīgs aromatizētājs, glikozes sīrups, biezinātāji (ksantāna sveķi, guāra sveķi), aromatizētāji, vitamīni (C vitamīns, E vitamīns, niacīns, biotīns, A vitamīns, pantotenskābe, folskābe, B12 vitamīns, B6 vitamīns, D3 vitamīns, tiamīns, K vitamīns, riboflavīns), maltodekstrīns, saldinātāji (aspartāms, acesulfāms K), krāsviela (amonija karamele).
Satur fenilalanīna avotu. Var saturēt olu daļiņas.