preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Jaunums
NUTRILESS kokteilis ar melleņu garšu, 10 gab.

NUTRILESS kokteilis ar melleņu garšu, 10 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 85325
Pilnīgs uztura aizvietotājs svara kontrolei. Produkts paredzēts ļoti zemas kalorāžas diētai.
€19,46
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Pilnīgs uztura aizvietotājs svara kontrolei. Produkts paredzēts ļoti zemas kalorāžas diētai.

Nutriless kokteilis ir uzturs ar ļoti mazu kaloriju daudzumu svara samazināšanai un kontrolei. Ar to var aizstāt visas vai dažas ēdienreizes dienā. Tikai 115 kcal vienā maltītē. Satur visas vērtīgās uzturvielas, kuras ir vajadzīgas organismam, zaudējot svaru, tai skaitā, olbaltumvielas, šķiedrvielas, 13 vitamīnus un 14 minerālvielas. Katrā maltītē Jūs saņemat precīzi aprēķinātas un sabalansētas uzturvielas, bez liekām kalorijām.
Uzglabāšana: Neatvērtas paciņas uzglabāt istabas temperatūrā (15-22°C), sausā vietā.
Brīdinājumi: Satur fenilalanīna avotu. Var izmantot, lai samazinātu ķermeņa svaru cilvēkiem ar lieko svaru vai aptaukošanos bez citām veselības problēmām. Grūtnieces, bērni, jaunieši, cilvēki ar ēšanas traucējumiem un cilvēki ar veselības traucējumiem drīkst lietot produktu, tikai konsultējoties ar ārstu. Cilvēkiem ar cukura diabētu vai citiem vielmaiņas traucējumiem vajadzētu lietot produktu ar ārsta norādījumiem vai tā uzraudzībā.
Mērķis: Svara kontrolei
Sievietēm ieteicams lietot 5 paciņas dienā, bet vīriešiem 6 paciņas dienā ik pēc 2,5-3 stundām. Lietojot Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktus ilgāk par 3 nedēļām, būtu jākonsultējas ar ārstu. Ir svarīgi ievērot produktu lietošanas rekomendācijas un dzert pietiekami daudz tīra ūdens (vismaz 2 litri dienā) vai citu mazkaloriju dzērienu. Ieteicamas mērenas fiziskās aktivitātes. Pagatavošana: Paciņas saturu (33 g) samaisīt ar 200 ml ūdens un kārtīgi sakratīt. Nejaukt ar siltu vai karstu ūdeni! 1. Šeikerī ielej 200 ml vārītu atdzesētu ūdeni, 2. Pievieno paciņas saturu, 3. Aizver vāku un sakrata 10-15 sekundes.