preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
JANE IREDALE kosmētikas sūklītis FLOCKED SPONGE, 1 gab.

JANE IREDALE kosmētikas sūklītis FLOCKED SPONGE, 1 gab.

Rūpnieciskas preces
Produkta kods: 82070
Sūklītis kosmētikas uzklāšanai.
-40%
€4,55
€7,59 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Rūpnieciskas preces

Sūklītis kosmētikas uzklāšanai.

Kosmētikas sūklītis, ar kura palīdzību viegli uzklāt minerālu pūderi. Tas paņem nepieciešamo daudzumu, vienmērīgi uzklāj produktu un neatstāj plankumus. Nesatur lateksu. Ir mazgājams un kalpos ļoti ilgu laiku. Izmantojiet sūklīti, lai noņemtu lieko minerālu tonālo līdzekļu daudzumu vai lai uzklātu papildus minerālu tonālo līdzekļu kārtiņu defektu nosegšanai, kur tas nepieciešams. Jane Iredale dekoratīvā kosmētika tā ir ne tikai uzlabota tradicionālo kosmētikas produktu versija, tā ir pavisam jauna tehnoloģija. Visi Jane Iredale izstrādātie kosmētikas līdzekļi nodrošina ādas kopšanu. Šī unikālā kosmētikas līnija, kam piemīt ādas kopjošās īpašības, tirgū tiek piedāvāta no 1994.gada. Visi produkti ir veidoti uz augstvērtīgu mikronizētu minerālu bāzes un nesatur parabēnus, pildvielas (piemēram, talku vai minerāleļļu), kā arī ķīmiskas krāsvielas, smaržvielas, konservantus. Tāpēc Jane Iredale kosmētika tiek izmantota labākajos skaistumkopšanas salonos, SPA-centros un medicīnas klīnikās visā pasaulē.
Ekoloģisks:
Piemērots diabētiķiem:
Uzklājiet pūderi lejupejošām kustībām matiņu augšanas virzienā. Izmantojiet sapludināšanai vai liekā pūdera noņemšanai no ādas. Samitriniet sūklīti ar vienu no mitrinošajiem sprejiem Balance vai POMMISST un izmantojiet kā ātro kosmētikas noņēmēju. Kosmētikas sūklīti mazgājiet regulāri.
Synthetic (non-Latex)