preloader

Lūdzu, uzgaidiet

IBUPROFEN-GRINDEKS 400 mg apvalkotās tabletes, 10 gab., N10

IBUPROFEN-GRINDEKS 400 mg apvalkotās tabletes, 10 gab., N10

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 63565
Ibuprofen Grindeks atvieglo sāpes, mazina drudzi, apsārtumu un pietūkumu. To lieto īslaicīgai vieglu vai vidēji stipru dažāda veida sāpju atvieglošanai .
1,50 €
Prece ir noliktavā
Piegāde uz aptieku

Pērkot par 30€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 30€,  piegādes cena ir 1,90€

1–2 darba dienas
Piegāde ar DPD kurjeru visā Latvijā

Pērkot par 35€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 35€,  piegādes cena ir 2,90€

1–2 darba dienas
Piegāde uz DPD Paku Bodi

Īpašais piedāvājums! Bezmaksas piegāde no jebkuras pasūtījuma summas.

1–2 darba dienas

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Ibuprofen Grindeks atvieglo sāpes, mazina drudzi, apsārtumu un pietūkumu. To lieto īslaicīgai vieglu vai vidēji stipru dažāda veida sāpju atvieglošanai .

Ibuprofen Grindeks atvieglo sāpes, mazina drudzi, apsārtumu un pietūkumu. To lieto: • īslaicīgai vieglu vai vidēji stipru dažāda veida sāpju atvieglošanai (piemēram, galvassāpes, zobu sāpes, muskuļu sāpes, locītavu sāpes); • menstruāciju sāpju ārstēšanai; • drudža mazināšanai. Ieteicamais ārstēšanās ilgums ir 3 dienas drudža gadījumā, 10 dienas – sāpju gadījumā. AS Grindeks ir starptautisks, vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs ar vēsturi, kas sniedzas līdz pat 1946. gadam. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana.
IBUPROFEN-GRINDEKS 400 mg apvalkotās tabletes, 10 gab., N10
IBUPROFEN-GRINDEKS 400 mg apvalkotās tabletes, 10 gab., N10
1,50 €
1,50 €
Prece ir noliktavā
Vecums: No 12 g.
Brīdinājumi:

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā

Pirms Ibuprofen‑Grindeks lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu:

 • ja Jums ir asiņošana;
 • ja Jums ir aknu un/vai nieru darbības traucējumi;
 • ja Jums ir paaugstināts asinsspiediens un/vai sirds mazspēja;
 • ja Jums ir astma, hroniska obstruktīva (ar sašaurinājumu) elpceļu slimība, siena drudzis, hroniska deguna gļotādas tūska (deguna dobuma polipi) vai hroniska elpceļu infekcija, kam pievienojušies siena drudža simptomi (ibuprofēns var izraisīt astmas lēkmi, mīksto audu, t. i. mēles, sejas, rīkles un balsenes, tūsku vai nātreni);
 • ja Jums agrāk bijuši zarnu trakta iekaisumi (resnās zarnas čūlains iekaisums, Krona slimība) vai čūla;
 • ja iekšķīgi lietojat zāles, kas kavē asins recēšanu jeb antikoagulantus (piemēram, varfarīnu);
 • ja Jūs lietojat citus NPL (palielinās nevēlamo blakusparādību risks, skatīt Citas zāles un Ibuprofen‑Grindeks turpmāk);
 • ja Jums ir porfīrija (iedzimti vielmaiņas traucējumi);
 • ja Jums ir sistēmiskā sarkanā vilkēde vai jaukta tipa saistaudu slimība;
 • ja esat gados vecāks cilvēks (ir lielāks blakusparādību rašanās risks).

 

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem šo zāļu lietošanas laikā regulāri jākontrolē nieru darbība. Pastāv nieru darbības traucējumu risks dehidrētiem pusaudžiem. Lietojot ibuprofēnu ilgstoši, nepieciešama arī aknu funkciju rādītāju un asinsainas kontrole. Terapijas laikā ārsts Jums var likt nodot asinsanalīzes.

 

Tādu pretiekaisuma/pretsāpju zāļu kā ibuprofēns lietošana var tikt saistīta ar nelielu paaugstinātu sirdslēkmes vai triekas (insulta) risku, it īpaši lietojot lielās devās. Nepārsniedziet ieteikto devu vai ārstēšanas ilgumu.

Pirms Ibuprofen‑Grindeks lietošanas pārrunājiet ārstēšanu ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums:

 • ir sirdsdarbības traucējumi, piemēram, sirds mazspēja, stenokardija (sāpes krūšu kurvī), vai ir bijusi sirdslēkme, šunta operācija, perifēro artēriju slimība (slikta asins cirkulācija kājās vai pēdās šauru vai bloķētu artēriju dēļ) vai jebkāda veida trieka (insults) (tostarp “mini trieka” jeb pārejošas išēmiskas lēkmes (TIA)).
 • ir paaugstināts asinsspiediens, diabēts, augsts holesterīna līmenis, ģimenes anamnēzē ir bijušas sirds slimības vai insults vai smēķējat.

 

Ļoti retos gadījumos ir ziņots par smagām ādas reakcijām, tostarp eksfoliatīvo dermatītu, Stīvensa‑Džonsona sindromu un toksisko epidermas nekrolīzi (skatīt 4. punktu). Lielāks šādu reakciju rašanās risks ir ārstēšanas pirmā mēneša laikā. Tiklīdz rodas izsitumi, gļotādas bojājumi vai jebkuras citas paaugstinātas jutības pazīmes, ibuprofēna lietošana jāpārtrauc.

 

Ja šo zāļu lietošanas laikā tiek diagnosticēta kuņģa‑zarnu trakta asiņošana vai čūla, zāļu lietošana nekavējoties jāpārtrauc.

 

Ja rodas redzes traucējumi, zāļu lietošana jāpārtrauc.

 

Nevēlamās blakusparādības var samazināt, lietojot iespējami mazāku devu, kas nepieciešama simptomu novēršanai, iespējami īsāku laiku.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. • Tabletes lieto iekšķīgi, neatkarīgi no ēdienreizēm. • Ja ir kuņģa zarnu trakta darbības traucējumi, zāles jālieto ēšanas laikā vai uzdzerot pienu. • Zāles paredzētas īslaicīgai lietošanai. Sāpju mazināšanai zāles lieto ne ilgāk par 10 dienām, drudža ārstēšanai − ne ilgāk par 3 dienām. • Jālieto pēc iespējas mazāka deva, kas nepieciešama simptomu novēršanai, iespējami īsāku laiku. Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma Vieglas vai vidēji stipras sāpes, drudzis: pa 1 tabletei (400 mg) 1 3 reizes dienā pēc nepieciešamības. Dienas deva nedrīkst pārsniegt 3 tabletes (1200 mg). Ja pusaudžiem (no 12-18 gadu vecumam) šīs zāles ir nepieciešamas vairāk nekā 3 dienas, vai arī, ja simptomi pasliktinās, jākonsultējas ar ārstu. Menstruāciju sāpes: pa 1 tabletei (400 mg). Lietošanu var atkārtot ik pēc 6 8 stundām. Gados vecāki cilvēki Jālieto pēc iespējas mazāka deva iespējami īsāku laiku. Cilvēki ar aknu darbības traucējumiem Ja aknu darbības traucējumi ir viegli vai vidēji smagi, devu samazināt nav nepieciešams, tomēr zāles jālieto piesardzīgi. Ja aknu darbības traucējumi ir smagi, ibuprofēnu lietot nedrīkst. Cilvēki ar nieru darbības traucējumiem Ja nieru darbības traucējumi ir viegli vai vidēji smagi, devu samazināt nav nepieciešams, tomēr zāles jālieto piesardzīgi. Ja nieru darbības traucējumi ir smagi, ibuprofēnu lietot nedrīkst. Ja ārsts ir ieteicis lietošanai citas devas, jāievēro ārsta norādījumi.
Viena apvalkotā tablete satur 400 mg ibuprofēna (Ibuprofenum). Palīgviela(-s) ar zināmu iedarbību: tablešu apvalka sastāvā ietilpst laktozes monohidrāts.

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagrieziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.