preloader

Lūdzu, uzgaidiet

HELMINTOX 250 mg apvalkotās tabletes, 3 gab., N3
HELMINTOX 250 mg apvalkotās tabletes, 3 gab., N3

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

HELMINTOX 250 mg apvalkotās tabletes, 3 gab., N3

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Pyrantelum
Aktīvās vielas koncentrācija: 250 mg
Produkta kods: 12036
Pretparazītu (spalīši, cērmes, ankilostomas) līdzeklis
3,59 €
Prece ir noliktavā
Pasūtījuma saņemšana aptiekā

Pērkot par 30€ un vairāk – bezmaksas. Pērkot līdz 30€,  piegādes cena ir 1,90€

1–3 darba dienas
Piegāde ar kurjeru visā Latvijā

Pērkot par 35€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 35€,  piegādes cena ir 2,90€

1 - 3 darba dienas
Piegāde uz DPD Paku Bodi

Pērkot par 10€ un vairāk – bezmaksas . Pērkot līdz 10€,  piegādes cena ir 1,90€

1 -3 darba dienas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bezrecepšu zāles

Pretparazītu (spalīši, cērmes, ankilostomas) līdzeklisHelmintox 250 mg apvalkotās tabletes ir pretparazītu līdzeklis. Tās iesaka šādu kuņģa - zarnu parazitožu terapijai: spalīši (Enterobius vermicularis), cērmes (Ascaris lumbricoides), ankilostomas (Ankylostoma duodenale) un nekatori (Necator americanus).

HELMINTOX 250 mg apvalkotās tabletes, 3 gab., N3
HELMINTOX 250 mg apvalkotās tabletes, 3 gab., N3
3,59 €
3,59 €
Prece ir noliktavā
Vecums: Šīs zāles paredzētas pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma.
Brīdinājumi:

Šīs zāles paredzētas pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieteicams lietot Helmintox 125 mg/ 2,5 ml suspensiju iekšķīgai lietošanai.

Aknu mazspējas gadījumā pirms zāļu lietošanas nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Šīs zāles satur krāsvielu saulrieta dzelteno FCF (E110). Ja Jums zināma alerģija pret to, pirms zāļu lietošanas, lūdziet padomu ārstam.

- Spalīši: lai novērstu atkārtotu saslimšanu, pacientiem ieteicams stingri ievērot higiēnas noteikumus: katru dienu apmazgāt anālo apvidu, nagus tīrīt ar suku vairākas reizes dienā. Bērniem jāapgriež īsi nagi. Regulāri jāmaina apakšveļa un nakts veļa. Novērsiet bērnu kasīšanos. Vienlaicīgi ārstējiet visus ģimenes locekļus, jo invāzija bieži vien ir bez redzamiem simptomiem.

Šaubu gadījumā lūdziet padomu ārstam vai farmaceitam.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Vienmēr šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums ir teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Tableti var sadalīt vienādās devās. Ieteicams pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieteicams lietot piemērotāku zāļu formu - suspensiju iekšķīgai lietošanai. Zāles var lietot jebkurā laikā. Pacientam nav jāievēro diēta vai iepriekš jālieto caurejas līdzekļi. · Spalīši un cērmes Ieteicamā deva ir vidēji 10 - 12 mg/kg vienā reizē. - bērniem: 1 tablete uz 20 kg svara, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 3 tabletes vienā reizē, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 4 tabletes vienā reizē. Lai pilnīgi iznīcinātu parazītus, spalīšu infekcijas gadījumā stingri jāievēro higiēnas noteikumi, kā arī vienlaicīgi jāārstē pārējie ģimenes locekļi. Lai izvairītos no infekcijas atkārtošanās, 3 nedēļas pēc sākotnējās lietošanas, tā jāparaksta otrreiz. · Ankilostomidoze Endēmiskās zonās inficējoties ar Necator americanus vai Ankylostoma duodenale - deva ir 20 mg/kg dienā (1 vai 2 reizēs) 2 - 3 dienas: - bērniem: 1 tablete uz 10 kg ķermeņa masas dienā 1 vai 2 reizēs, 2 - 3 dienas, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 6 tabletes dienā 1 vai 2 reizēs, 2 - 3 dienas, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 8 tabletes dienā 1 vai 2 reizēs, 2 - 3 dienas. Viegli inficējoties ar Ankylostoma duodenale (gadījumos ārpus endēmiskās zonas), var pietikt ar 10 mg/kg devu vienā reizē. · Spalīši un cērmes: Parastā deva ir vidēji 10 - 12 mg/kg vienā reizē. - bērniem: 1 tablete uz 20 kg svara, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 3 tabletes vienā reizē, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 4 tabletes vienā reizē. Lai pilnīgi iznīcinātu parazītus, spalīšu infekcijas gadījumā stingri jāievēro higiēnas noteikumi, kā arī vienlaicīgi jāārstē pārējie ģimenes locekļi. Lai izvairītos no infekcijas atkārtošanās, 3 nedēļas pēc sākotnējās lietošanas, tā jāparaksta otrreiz. · Ankilostomidoze: Endēmiskās zonās inficējoties ar Necator americanus vai Ankylostoma duodenale - deva ir 20 mg/kg dienā (1 vai 2 reizēs) 2 - 3 dienas: - bērniem: 1 tablete uz 20 kg ķermeņa masas dienā 1 vai 2 reizēs, 2 - 3 dienas, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 6 tabletes dienā 1 vai 2 reizēs, 2 - 3 dienas, - pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 8 tabletes dienā 1 vai 2 reizēs, 2 - 3 dienas. Viegli inficējoties ar Ankylostoma duodenale (gadījumos ārpus endēmiskās zonas), var pietikt ar 10 mg/kg devu vienā reizē.
Aktīvā viela ir pirantels (Pyrantelum). Katra tablete satur 721 mg pirantela embonāta, kas atbilst 250 mg pirantela. Citas sastāvdaļas ir preželatinizēta ciete, povidons, kroskarmelozes nātrija sāls, magnija stearāts (E470b), SEPIFILM 002, SEPISPERSE AP3065 dzeltens.

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagrieziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.