preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
FERRUM acerola, 28 paciņas
FERRUM acerola, 28 paciņas

FERRUM acerola, 28 paciņas

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
0
Produkta kods: 86696
Produkta zīmols: BIOFARMACIJA
Dzelzs ar dabīgas izcelsmes vitamīnu C, kas uzlabo dzelzs uzsūkšanos.
14,99 €
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Dzelzs ar dabīgas izcelsmes vitamīnu C, kas uzlabo dzelzs uzsūkšanos.


Dzelzs ar dabīgas izcelsmes vitamīnu C. Dzelzs augstā absorbcija ir pierādīta Šveices klīniskajos pētījumos. Produkta sastāvā esošais dabīgas izcelsmes vitamīns C uzlabo dzelzs uzsūkšanos. Ražots Japānā! Japānas uzņēmums Taiyo ir izstrādājis unikālu mikronizētu šķīstošo dzelzi, kuras augstā absorbcija organismā ir pierādīta klīniskajos pētījumos Šveicē *. Stabili šķīst šķidrumos, nemainot krāsu. Nav metāla garšas, kā arī nekairina kuņģi. Ilgstoša iedarbība ar augstu absorbciju * Veiktie pētījumi: "Laboratory for Human Nutrition, Institute of Food, Nutrition and Health, Swiss Federal Institute of Technology (ETH) Zurich, PO Box 474, Switzerland Bez saldinātājiem. bez aromatizētājiem un krāsvielām. Bez stabilizētajiem un konservantiem. Sastāvā tikai aktīvās vielas. Sastāvā esošajai dzelzij veikti pētījumi Šveicē.
FERRUM acerola, 28 paciņas
FERRUM acerola, 28 paciņas
14,99 €
14,99 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā, sausā vietā, ne augstākā kā +30°C temperatūrā. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.
Preču forma: pulveris
Pieaugušie un pusaudži lieto 1/2 paciņas dienā, bērni no 6 līdz 12 gadiem 1/3 paciņas dienā pēc ēšanas. Paciņas saturu izšķīdināt ūdenī / sulā un izdzert, vai pievienojiet ēdienreizē jogurtam, sausajām brokastīm. Sagatavojiet šķīdumu no 1 paciņas satura un lietojiet nepieciešamo daudzumu. Atlikumu uzglabājiet ledusskapī ne ilgāk kā 48 stundas. Pirms atkārtotas lietošanas sakratiet šķīdumu, jo iespējamas nogulsnes. Drīkst lietot diabētiķi, veģetārieši.
• Dzelzs - 10.5 mg • Kaltēta saldā savvaļas ķirša (acerola) ekstrakts (3:1) (no tā C vitamīns 7.5 mg) (Malpighia glabra L.) - 50.0 mg
Klientu vērtējums (0):

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti