preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
FARINGOSPRAY aerosols, piparmētru, 20 ml

FARINGOSPRAY aerosols, piparmētru, 20 ml

Medicīnas preces
Produkta kods: 81276
Atvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos.
-25%
€5,24
€6,99 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Cienījamie klienti, vēršam Jūsu uzmanību, ka visi mūsu mājas lapā veiktie pasūtījumi, kuri apstiprināti pēc plkst. 14:00 29.09.2020, tiks piegādāti sākot no 05.10.2020 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Medicīnas preces

Atvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos.

Visas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir dabīgās eļļas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu un sāpes, samazina skrāpēšanas sajūtu kaklā un berzi, tādejādi atvieglojot arī ēdiena kumosu norīšanu.
Uzglabāšana: Sausā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Glabāt rūpīgi noslēgtā oriģinālā iepakojumā, istabas temperatūrā (15-25°C). Pēc lietošanas uzsākšanas izlietot 3 mēnešu laikā.
Brīdinājumi: Nelietojiet, ja Jums ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no līdzekļa sastāvdaļām. Nepieļaut līdzekļa iekļūšanu acīs! Dati par lietošanu bērniem līdz 12 gadu vecumam un sievietēm grūtniecības vai zīdīšanas laikā ir ierobežoti, tādēļ lietot tikai pēc ārsta konsultācijas. Nelietot bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: aerosols
Piemērots diabētiķiem:
Izsmidzina 1 līdzekļa pūtienu mutes dobumā 3 reizes dienā.
Augu eļļa, smiltsērkšķa eļļa (OleumHippophaes), kliņģerītes ziedu eļļas ekstrakts (OleumCalendulae), piparmētru eļļa (OleumMenthae) un rozmarīna ekstrakts (ExtractumRosmarini).