preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Top
Jaunums
DROP roku dezinfekcijas līdzeklis - sprejs, 100 ml

DROP roku dezinfekcijas līdzeklis - sprejs, 100 ml

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 85548
Alkoholu nesaturošs dezinfekcijas šķidrums ar vieglu piparmētru smaržu.
-25%
€2,54
€3,39 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

Alkoholu nesaturošs dezinfekcijas šķidrums ar vieglu piparmētru smaržu.Antibakteriāls līdzeklis, kas paredzēts slimnīcām, sadzīvei un personiskai higiēnai, lai aizsargātu rokas pret mikroorganismiem. Nav toksisks, nav kaitīgs. Gatavs izsmidzināšanai. Efektīvai roku aizsardzībai pret baktērijām un vīrusiem. Sadzīves, medicīnas un veselības aprūpes vajadzībām. Līdzekļa duālās biocīda un attīrošās īpašības nodrošina augstu efektivitāti pret baktērijām, sēnītēm un vīrusiem. Ikdienas un profesionālai lietošanai. Īpašības: Rokas ir mitrinātas, nav sausuma pazīmju, jo dezinficētas bez alkohola.

Brīdinājumi:

Rīkojieties piesardzīgi. Pirms pirmās lietošanas reizes vienmēr izlasiet informāciju uz etiķetes. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Neieelpot izsmidzināto līdzekli. Ja notikusi saskare ar acīm, vairākas minūtes rūpīgi skalot acis ar ūdeni. Ja acu kairinājums saglabājas, konsultējieties ar ārstu. Izvairīties no izplatīšanas apkārtējā vidē. Atbrīvoties no satura/tvertnes saskaņā ar vietējiem noteikumiem. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. Ja nepieciešama medicīniskā palīdzība, uzrādiet produkta iepakojumu un etiķeti.
 
Biocīda inventarizācijas numurs LV23032020/239

Uzsmidziniet līdzekli 1-2 reizes uz rokām. Vispirms ierīvējiet pirkstu galus, pēc tam vienmērīgi ierīvējiet rokas un plaukstas, līdz tās izžūst. Tikai ārējai lietošanai.

Ūdens, Glicerīns, Četraizvietotā amonija savienojumi, benzil-C12-16alkildimetilhlorīdi. (CAS Nr.: 68424-85-1): 0,4 g/100 g (0,4 masas %), tetranātrija glutamāta diacetāts.