preloader

Lūdzu, uzgaidiet

ANTI-STRESS tabletes, 20 gab., N20

ANTI-STRESS tabletes, 20 gab., N20

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 10376
Anti-stress ir ārstniecības augu līdzeklis, lai mazinātu vieglu nervu spriedzi un atvieglotu iemigšanu.
€2,41
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Anti-stress ir ārstniecības augu līdzeklis, lai mazinātu vieglu nervu spriedzi un atvieglotu iemigšanu.Anti-stress ir ārstniecības augu līdzeklis, lai mazinātu vieglu nervu spriedzi un atvieglotu iemigšanu.

 

Šīs zāles neizraisa atkarību no zālēm.

 

Ja pēc 2 – 4 nedēļām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.

Brīdinājumi:

Pirms Anti-stress lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

 

Šo zāļu sastāvā ietilpstošo māteres lakstu dēļ, iespējama paaugstināta jutība pret ultravioleto starojumu. Terapijas laikā jāizvairās no pārāk ilgas atrašanās saulē vai ultravioletā starojuma.

 

Šo zāļu lietošana jāpārtrauc vismaz divas nedēļas pirms ķirurģiskas operācijas, jo māteres lakstiem piemīt asinsreci nomācoša iedarbība.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā Jūsu ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir Pieaugušie, pusaudži, kuri vecāki par 12 gadiem, un gados vecāki pacienti 2 tabletes 3 reizes dienā. Lietojot, lai palīdzētu iemigt, 2 tabletes jālieto pusstundu līdz stundu pirms gulētiešanas, lietojot vienu devu (2 tabletes) iepriekš vakarā, ja nepieciešams.
  • Aktīvās vielas ir: katra tablete satur 170 mg baldriāna saknes, 50 mg apiņu augļkopas, 50 mg melisas lapas un 50 mg māteres lakstus.

Katra tablete satur ne mazāk kā 0,15 mg baldriānskābes.

  • Citas sastāvdaļas ir bezūdens koloidālais silīcija dioksīds un kartupeļu ciete.