preloader

Lūdzu, uzgaidiet

AFLUBIN pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 50 ml, N1

AFLUBIN pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 50 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 10137
AFLUBIN® ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai.
€6,99
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

AFLUBIN® ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai.AFLUBIN ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā AFLUBIN® sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātus, paplašinot indikāciju amplitūdu un paaugstina terapijas drošību un vienkāršību. Homeopātiskā ārstēšana stiprina organisma aizsargspējas, tādējādi atvieglojot un ārstējot akūtus un hroniskus stāvokļus.

Indikācijas: AFLUBIN® ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai, kā arī locītavu sāpju un citu pavadošo reimatisko simptomu papildus terapijai.

Brīdinājumi:

Šīs zāles satur 43 tilp.% etilspirta (alkohola) vai devā līdz 0,16 g, kas ir ekvivalents 3,2 ml alus, 1,28 ml vīna. Kaitīgs alkoholiķiem. Jāpievērš uzmanība grūtniecēm vai ar krūti barojošām sievietēm, bērniem, kā arī paaugstināta riska grupām: pacientiem ar aknu slimību vai epilepsiju. Viena deva (10 pilieni)satur apm. 0,16 g etilspirta. Homeopātisku līdzekļu lietošanas sākumā var būt jau esošās slimības pasliktināšanās, kas saistīta ar organisma imūnās sistēmas darbības pastiprināšanos. Šāds stāvoklis nav bīstams. Turpmāka nepietiekama terapija var izraisīt jaunus simptomus. Ja simptomi saglabājas ilgāk par trīs dienām vai nav sasniegts vēlamais rezultāts, Jums nepieciešama nekavējoša ārsta konsultācija. Zāles nerekomendē lietot bērniem līdz viena gada vecumam, jo nav pieejami dati par šo zāļu drošu lietošanu šajā vecumā.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pilieni iekšķīgai lietošanai
Ārstēšanas sākumā 1., 2. dienā pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma lieto pa 10 pilieniem ik pēc 1/2 vai 1 stundas. Bērni no 1 gada vecuma pa 5 pilieniem ik pēc 1/2 vai 1 stundas. Turpmāk pieaugušie un pusaudži pa 10 pilieniem 3 reizes dienā, bērni no 1 gada vecuma pa 5 pilieniem 3 reizes dienā. Profilaktiski pieaugušie un pusaudži lieto pa 10 pilieniem 2 reizes dienā, bērni no 1 gada vecuma lieto pa 5 pilieniem 2 reizes dienā 3 nedēļas ilgi. AFLUBIN vajadzētu lietot 30 minūtes pirms vai vismaz stundu pēc ēšanas, lai nodrošinātu maksimālu iedarbību.

Aktīvās vielas 100 ml ir: Gentiana luteaD1 1 ml Aconitum napellus D6 10ml Bryonia D6 10ml Ferrum phosphoricum D12 10 ml Acidum sarcolacticum D12 10ml - Citas sastāvdaļas ir 43 tilp.% etilspirta, attīrīts ūdens

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagriziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.