preloader

Lūdzu, uzgaidiet

XYMELIN 1 mg/ml deguna pilieni, šķīdums, 10 ml, N1
XYMELIN 1 mg/ml deguna pilieni, šķīdums, 10 ml, N1

XYMELIN 1 mg/ml deguna pilieni, šķīdums, 10 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 12748
Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums....
€2,43
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums.Xymelin 1 mg/ml deguna pilieni, šķīdums ir dzidrs, bezkrāsains šķīdums lietošanai degunā.

 

Xymelin iedarbības rezultātā sašaurinās deguna gļotādas asinsvadi, kas novērš deguna aizlikumu un atvieglo elpošanu. Iedarbība iestājas 5 līdz 10 minūšu laikā un ilgst 10 līdz 12 stundas.

Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums.

Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība, lietojot Xymelin 1 mg/ml, nepieciešama šādos gadījumos

Terapija nedrīkst būt ilgāka par 10 dienām. Bieža un ilgstoša zāļu lietošana var izraisīt atkarību, atsitiena aizlikumu un hronisku deguna gļotādas iekaisumu (rinīts), toleranci un deguna gļotādas izmaiņas.

 

Ja Jums ir augsts asinsspiediens, smagas sirds – asinsvadu sistēmas slimības (piemēram, pagarināta QT intervāla sindroms), vielmaiņas (metabolisma) traucējumi, lietojiet Xymelin 1 mg/ml tieši tā, kā to noteicis ārsts.

Piesardzība jāievēro pacientiem ar hipertireozi, cukura diabētu.

 

Xymelin 1 mg/ml sastāvā esošais konservants benzalkonija hlorīds var izraisīt deguna gļotādas

pietūkumu, it sevišķi ilgstošas lietošanas gadījumā. Ja ir aizdomas par šādu reakciju (ilgstoši

aizlikts deguns), vajadzētu lietot degunam paredzētas zāles bez šī konservanta, ja vien tas iespējams. Ja šādas zāles nav pieejamas, jāapsver citas zāļu formas lietošana.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: deguna pilieni, šķīdums
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušie un bērni no 10 gadu vecuma Pa 2 līdz 3 pilieniem katrā nāsī, ne vairāk kā 3 reizes dienā. Lietot ne ilgāk kā 10 dienas.

 

  • Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds.
  • Pārējās sastāvdaļas ir benzalkonija hlorīds, nātrija hidrogēnfosfāta dihidrāts, nātrija hlorīds, nātrija dihidrogenfosfāta dihidrāts, nātrija edetāts un attīrīts ūdens.