preloader

Lūdzu, uzgaidiet

XYMELIN 1 mg/ml deguna aerosols, šķīdums, 10 ml, N1

XYMELIN 1 mg/ml deguna aerosols, šķīdums, 10 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 12747
Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums....
€5,11
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums.Xymelin 1 mg/ml deguna aerosols, šķīdumsir dzidrs, bezkrāsains šķīdums lietošanai degunā.

 

Xymeliniedarbības rezultātā sašaurinās deguna gļotādas asinsvadi, kas novērš deguna aizlikumu un atvieglo elpošanu. Iedarbība iestājas 5 līdz 10 minūšu laikā un ilgst 10 līdz 12 stundas.

Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums.

Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība, lietojot Xymelin 1 mg/ml, nepieciešama šādos gadījumos

Terapija nedrīkst būt ilgāka par 10 dienām. Bieža un ilgstoša zāļu lietošana var izraisīt atkarību, atsitiena aizlikumu un hronisku deguna gļotādas iekaisumu (rinīts), toleranci un deguna gļotādas izmaiņas.

 

Ja Jums ir augsts asinsspiediens, smagas sirds – asinsvadu sistēmas slimības (piemēram, pagarināta QT intervāla sindroma), vielmaiņas(metabolisma) traucējumi, lietojiet Xymelin 1 mg/ml tieši tā, kā to noteicis ārsts.

Piesardzība jāievēro pacientiem ar hipertireozi, cukura diabētu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: deguna aerosols, šķīdums
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušie un bērni no 10 gadu vecuma: 1 deva katrā nāsī ne vairāk kā 3 reizes dienā. Lietot ne ilgāk kā 10 dienas.
  • Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds.
  • Pārējās sastāvdaļas ir nātrija hidrogēnfosfātadihidrāts, nātrija hlorīds, nātrija dihidrogēnfosfātadihidrāts, nātrija edetāts un attīrīts ūdens.