preloader

Lūdzu, uzgaidiet

WICK TRIFLUNEX 500 mg/200 mg/10 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 5 gab., N5
WICK TRIFLUNEX 500 mg/200 mg/10 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 5 gab., N5

WICK TRIFLUNEX 500 mg/200 mg/10 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 5 gab., N5

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 73741
TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai.
€5,22
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai.TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai.

Tā sastāvā ir trīs aktīvās vielas:

 • Paracetamols ir plaši pazīstams pretsāpju līdzeklis (analgētisks līdzeklis). Tas ir efektīvs pret sāpēm, piemēram, galvas un kakla sāpēm, un var pavājināt drudzi (antipirētisks līdzeklis).
 • Gvaifenezīns (atkrēpojošs līdzeklis) šķidrina elpceļos esošās gļotas, kas palīdz atvieglot dziļu klepu.
 • Fenilefrīna hidrohlorīds (līdzeklis pret aizliktu degunu) samazina deguna elpceļu tūsku, atvieglojot aizlikta deguna simptomus.

Jums jālieto TriFlunex vienīgi tad, ja Jums ir sāpes vai drudzis, deguna aizlikums un dziļš klepus.

Vecums: No 12 g.
Brīdinājumi:

Svarīgi: satur paracetamolu. Nelietojiet kopā ar citām paracetamolu saturošām zālēm.

Pārdozēšanas gadījumā nekavējoties jāmeklē medicīniska palīdzība arī tad, ja jūtaties labi, jo pastāv aizkavēta, smaga aknu bojājuma risks. Nelietojiet kopā ar citām pretgripas, pretsaaukstēšanās zālēm vai dekongestantiem (atkrēpojošas zāles un zāles pret aizliktu degunu).

 

Pirms TriFlunex lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja:

  • Jums ir aknu darbības traucējumi;
  • Jūs esat vīrietis un, ja Jums ir palielināts prostatas dziedzeris, jo Jums var būt apgrūtināta urinācija;
  • Jums ir asinsrites traucējumi (tai skaitā Reino sindroms);
  • Jums ir pastāvīgs vai hronisks klepus, piemēram tāds, kas rodas smēķēšanas, astmas, hroniska bronhīta vai emfizēmas dēļ;
  • Jums ir smaga hemolītiskā anēmija, glikozes-6-dehidrogenāzes deficīts, hroniski nepietiekams uzturs vai Jūs esat dehidratēts.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai
Piemērots diabētiķiem:
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamās devas Pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem: pa vienai paciņai ik pēc 4‑6 stundām pēc vajadzības. Nelietojiet vairāk par 4 paciņām jebkurā 24 stundu laika periodā. Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet šīs zāles vienlaicīgi ar alkoholiskiem dzērieniem. Lietošana bērniem un pusaudžiem Nedodiet bērniem līdz 12 gadu vecumam. Lietošanas veids Šīs zāles ir pulveris, kas paredzēts šķīdināšanai ūdenī un lietošanai karsta dzēriena veidā. Ieberiet vienu paciņu pulvera standarta izmēra krūzē un piepildiet ar karstu, bet ne verdošu ūdeni (aptuveni 250 ml). Ļaujiet atdzist līdz dzeršanas temperatūrai. Šķīdums ir opalescējošs, dzeltens ar citrusaugļu/mentola smaržu un garšu.

 

Katra šo zāļu paciņa satur vienu devu, kuras sastāvā ir aktīvās vielas: paracetamols 500 mg, gvaifenezīns 200 mg un fenilefrīna hidrohlorīds 10 mg.

 

Citas sastāvdaļas ir: saharoze, citronskābe, vīnskābe, nātrija ciklamāts, nātrija citrāts, aspartāms (E951), acesulfāma kālija sāls (E950), pulverveida mentols, citrona aromatizētājs, citrona sulas aromatizētājs, hinolīndzeltenais (E104).