preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Top
Walmark Mega Vitamin D Spray 2000 IU, 8 ml

Walmark Mega Vitamin D Spray 2000 IU, 8 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 82354
Walmark Mega Vitamin D Spray 2000IU: Uz eļļas bāzes veidots augstas kvalitātes produkts, kas nodrošina labāku uzsūkšanos.
-30%
€9,79
€13,99 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Walmark Mega Vitamin D Spray 2000IU: Uz eļļas bāzes veidots augstas kvalitātes produkts, kas nodrošina labāku uzsūkšanos.Walmark Mega Vitamin D 2000IU sprejs. Uz eļļas bāzes veidots augstas kvalitātes produkts, kas nodrošina labāku uzsūkšanos, ir laba alternatīva tabletēm un kapsulām. Ērta lietošana — ļoti viegli uzņemt D vitamīnu, iesmidzinot mutē. Tikai viena izsmidzināšana dienā — vienā pudelē līdz 160 devām. Īpaši ieteicams cilvēkiem, kas nav pakļauti tiešas saules gaismas iedarbībai, gados vecākiem cilvēkiem (senioriem), grūtniecēm un bērniem augšanas periodā.

Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Produkts nav piemērots lietošanai bērniem jaunākiem par 1 gadu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: aerosols
1 izsmidzināšana reizi dienā bērniem no 1 gada vecuma, pieaugušajiem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, tieši mutē. Pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Lai gūtu maksimālu labumu, lietojiet to regulāri ilgstoši.
Vidēja garuma ķēžu triglicerīdu eļļa (palmu eļļa un kokosriekstu eļļa), holekalciferols.