preloader

Lūdzu, uzgaidiet

RU
Bezmaksas tālrunis I - V, 9:00 -18:00
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 100 g, N1
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 100 g, N1
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 100 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 100 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 72265
Produkta zīmols: VOLTAREN
  Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Bezrecepšu zāles

  Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.


Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gela aktīvā viela ir diklofenaks, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tas ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā, un tas labi iesūcas ādā. Aktīvā viela iekļūst dziļi iekaisušajos audos.   Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.   Voltaren Emulgel 23,2 mg/g var lietot šādu slimību ārstēšanai:   Pieaugušajiem un pusaudžiem no 14 gadu vecuma   Mīksto audu ievainojumi: cīpslu, muskuļu un locītavu saišu traumas, piem., sastiepumi, izmežģījumi un sasitumi, muguras sāpes (sporta traumas); Tendinīts (cīpslu iekaisums) (piem., tenisista elkonis), bursīts (gļotsomiņas iekaisums), pleca-rokas sindroms, periartrīts.   Tikai pieaugušajiem (no 18 gadu vecuma un vecākiem) viegli izteikts artrīts ceļgalos vai pirkstos deģeneratīvas locītavu slimības, piem., mugurkaula un perifēro locītavu osteoartrīta lokālai ārstēšanai.

Nelietojiet Voltaren Emulgel 23,2 mg/g šādos gadījumos

 • Ja Jums ir alerģija pret diklofenaku vai citiem nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, piem., ibuprofēnu vai aspirīnu, vai kādu citu (6. punktā minēto) šo zāļu sastāvdaļu. Ja Jums kaut kas nav skaidrs, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

  Alerģiska reakcija pret šīm zālēm var izpausties kā šķaudīšana vai elpas trūkums (astma), izsitumi uz ādas ar čulgām vai nātreni, sejas vai mēles pietūkums, tekošs deguns.
 • Ja esat grūtniecības pēdējos 3 mēnešos.
 • Ja Jums vēl nav 14 gadu.

 

Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecuma

 

Uzklāt Voltaren Emulgel 23,2 mg/g sāpīgajai vietai 2 reizes dienā (ieteicams no rīta un vakarā), kas nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju mazināšanu.

 

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g uzklāšana

 

 1. Sākot lietot jaunu tūbiņu, noskrūvējiet vāciņu. Ar vāciņā esošo asumu pārduriet (caurdurot un pagriežot) tūbiņas aizsargmembrānu.
 2. Viegli izspiediet no tūbiņas nelielu daudzumu gela uz ādas sāpīgajā vai pietūkušajā vietā. Nepieciešamais gela daudzums var atšķirties atkarībā no sāpošās vai pietūkušās virsmas lieluma. Parasti vienā reizē būs pietiekams ķirša vai valrieksta lieluma gela daudzums. Iemasējot gelu ādā, iespējams, jutīsiet viegli atvēsinošu sajūtu.
 3. Pēc gela lietošanas nomazgājiet rokas, ja vien tās nav ārstējamais apvidus.

 

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g ir paredzēts tikai lietošanai uz ādas.

Tāpat kā visas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

 

Dažas reti un ļoti reti sastopamās blakusparādības var būt ļoti nopietnas.

 

Ja konstatējat jebkuru no zemāk minētajām blakusparādībām, nekavējoties PĀRTRAUCIET Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lietošanu un konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu:

 • izsitumi uz ādas ar čulgām, nātrene (iespējams novērot 1 līdz 10 pacientiem no 10 000);
 • sēkšana, elpas trūkums vai spiedoša sajūta krūšu kurvī (astma) (iespējams novērot mazāk nekā 1 pacientam no 10 000);
 • sejas, mēles, lūpu vai rīkles pietūkums (iespējams novērot mazāk nekā 1 pacientam no 10 000).

 

Citas iespējamās blakusparādības ir vieglas un pārejošas (ja Jums ir jebkāda veida bažas, vaicājiet ārstam vai farmaceitam).

 

Bieži novērotas blakusparādības (iespējams novērot 1 līdz 10 pacientiem no 100):

 • izsitumi, nieze, ādas apsārtums vai dedzinoša sajūta.

 

Ļoti reti novērotas blakusparādības (iespējams novērot mazāk nekā 1 pacientam no 10 000):

 • paaugstināta ādas jutība pret saules gaismu. Iespējamās pazīmes ir saules apdegums, kas izraisa niezi, pietūkumu un čulgu veidošanos.

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

 

Nelietot Voltaren Emulgel 23,2 mg/g pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz marķējuma pēc „Derīgs līdz”. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

 

Šīm zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi.

 

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

Brīdinājumi:
 • NEUZKLĀJIET Voltaren Emulgel 23,2 mg/g uz bojātas ādas, brūcēm, ievainojumiem, izsitumiem vai ekzēmas. Pārtrauciet lietošanu, ja pēc gela uzklāšanas uz ādas parādās izsitumi.
 • Nelietojiet vairāk gela nekā nozīmēts vai ilgstoši, ja vien to darīt nav ieteicis ārsts.
 • Voltaren Emulgel 23,2 mg/g ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. To nedrīkst lietot mutē. Nenorīt. Pēc lietošanas jānomazgā rokas. Uzmanieties, lai Voltaren Emulgel 23,2 mg/g neiekļūst acīs. Ja Voltaren Emulgel 23,2 mg/g ir iekļuvis acīs, izskalojiet tās ar tīru ūdeni. Ja pēc skalošanas diskomforts joprojām saglabājas, sazinieties ar ārstu vai farmaceitu.
 • Drīkst lietot elpojošu apsēju, kuru parasti lieto sastiepumu gadījumos, taču gelu nedrīkst lietot zem gaisu necaurlaidīga (plēves veida) pārsēja.
 • Jāizvairās no ārstējamo apvidu pārmērīgas sauļošanas.
Preču forma: gels
Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecuma Uzklāt Voltaren Emulgel 23,2 mg/g sāpīgajai vietai 2 reizes dienā (ieteicams no rīta un vakarā), kas nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju mazināšanu. Voltaren Emulgel 23,2 mg/g uzklāšana Sākot lietot jaunu tūbiņu, noskrūvējiet vāciņu. Ar vāciņā esošo asumu pārduriet (caurdurot un pagriežot) tūbiņas aizsargmembrānu. Viegli izspiediet no tūbiņas nelielu daudzumu gela uz ādas sāpīgajā vai pietūkušajā vietā. Nepieciešamais gela daudzums var atšķirties atkarībā no sāpošās vai pietūkušās virsmas lieluma. Parasti vienā reizē būs pietiekams ķirša vai valrieksta lieluma gela daudzums. Iemasējot gelu ādā, iespējams, jutīsiet viegli atvēsinošu sajūtu. Pēc gela lietošanas nomazgājiet rokas, ja vien tās nav ārstējamais apvidus. Voltaren Emulgel 23,2 mg/g ir paredzēts tikai lietošanai uz ādas.

Aktīvā viela ir diklofenaka dietilamīns (Diclofenacum diethylaminum). Vienā gela gramā ir 23,2 mg diklofenaka dietilamīna.

 

Palīgvielas:

1 grams šo zāļu satur 50 mg propilēnglikola un 0,2 mg butilhidroksitoluola.

 

Citas sastāvdaļas (palīgvielas) ir karbomērs, kokoilkaprilkaprāts, dietilamīns, izopropilspirts, šķidrais parafīns, makrogola cetostearilesteris, oleilspirts, eikalipta aromātviela un attīrīts ūdens (sīkāku informāciju skatīt 2. punkta beigās).

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagrieziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.