preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
VITIRON D3 OLIVE SUN 4000IU aerosols, 10 ml

VITIRON D3 OLIVE SUN 4000IU aerosols, 10 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 82245
Inovatīvs D3 vitamīns ar olīveļļas bāzi, aerosola formā nodrošina optimālu D vitamīna līmeni organismā.
-10%
€15,02
€16,69 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Inovatīvs D3 vitamīns ar olīveļļas bāzi, aerosola formā nodrošina optimālu D vitamīna līmeni organismā.

Ir atklāts, ka lielākajai daļai organismā esošo audu un šūnu ir D vitamīna receptori (tostarp smadzeņu, prostatas, krūšu un resnās zarnas audi, kā arī imūnā atbildē iesaistītās šūnas), kas palielina D vitamīna nozīmi. Tas palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams bērniem normālai kaulu augšanai un attīstībai. VitirONTM D3 Olive SUN ir uz olīvu eļļas bāzes veidots produkts, kas nodrošina tā labāku uzsūkšanos un biopieejamību, salīdzinot ar D vitamīnu uz citas bāzes. Tam ir lieliska apelsīnu garša, kas maskē olīvu eļļas garšu. VitirONTM D3 Olive SUN ir D vitamīns lielā devā, ir pieejami 3 stiprumi: 1000 SV, 2000 SV un 4000 SV. Izvēlieties sev piemērotāko stiprumu ātrākai un efektīvākai D vitamīna līmeņa palielināšanai. VitirONTM D3 Olive SUN aerosola veidā nodrošina ātrāku D vitamīna uzsūkšanos, nekā lietojot tabletes vai par 50% labāku uzsūkšanos, salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām. Aerosols īpaši veidots, lai D vitamīns nokļūtu tieši asins plūsmā, apejot gremošanas sistēmu. Aerosola forma ir arī daudz piemērotāka un tai ir būtiskas priekšrocības, lietojot to cilvēkiem ar traucētu uzsūkšanos un cilvēkiem ar malabsorbciju.
Lietošanas termiņš (mēnešos): 3
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Piemērots veģetāriešiem. Nesatur lipekli. Nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus. Nesatur cukuru. Nesatur ģenētiski modificētus organismus.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā
Garša: apelsīnu
Piemērots diabētiķiem:
Piemērots: Pieaugušiem, grūtniecēm, bērniem
Bērniem no 11 gadu vecuma un pieaugušajiem, mātēm, kuras baro bērnu ar krūti un grūtniecēm pa 1 izsmidzinājumam 1 reizi dienā.
D vitamīns, Olīveļļa, Aromatizētājs (apelsīnu ēteriskā eļļa)