preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
VITA-B12 1000 µg, 100 tabletes
VITA-B12 1000 µg, 100 tabletes

VITA-B12 1000 µg, 100 tabletes

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
0
Produkta kods: 87000
Produkta zīmols: VITABALANS
B12 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un normālu nervu sistēmas darbību.
17,79 €
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

B12 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un normālu nervu sistēmas darbību.


Vitamīns B12 ir būtisks garīgās un fiziskās labsajūtas veicinātājs. Vitamīns B12 veicina arī normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas, kas ir svarīgas atmiņai. Vitamīns B12 vai ciānkobalamīns daudzos veidos atšķiras no citiem B vitamīniem. To var pienācīgi uzņemt tikai ar dzīvnieku izcelsmes pārtiku, piemēram, gaļu, zivīm, aknām, olbaltumiem un pienu. Vitamīns B12 ir neiromediators, kas veicina normālas nervu un psiholoģiskās funkcijas, kā atmiņu, koncentrēšanās spēju, mācīšanos un problēmu risināšanu. Vitamīns B12 ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesos un piedalās sarkano asins ķermenīšu veidošanā. Tādēļ ilglaicīgs B12 vitamīna trūkums var veicināt anēmiju. VITA-B12 - Palīdz samazināt nogurumu un nespēku - Atbalsta izziņas funkcijas, īpaši atmiņas un problēmu risināšanas spējas - Palīdz uzlabot atmiņu it īpaši vecāka gada gājuma cilvēkiem - Īpaši piemērots, lai papildinātu vegānisku uzturu - Piemērots vitamīna B12 paaugstināšanas nepieciešamībai, ko var izraisīt dažādu zāļu lietošana
VITA-B12 1000 µg, 100 tabletes
VITA-B12 1000 µg, 100 tabletes
17,79 €
17,79 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi: Satur saldinātāju. Pārmērīga lietošana var izraisīt caureju veicinošu iedarbību. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt maziem bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt istabas temperatūrā.
Preču forma: sūkājamās tabletes
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Produkta ekskluzivitāte: Piemērots vegāniem

Piemērots veģetāriešiem
Alergēni: Piemērots veģetāriešiem

Nesatur glutēnu

Nesatur laktozi
Mērķis: Enerģijai

Atmiņai

Vitamīnu trūkumu novēršanai

Smadzeņu aktivitātei

Nervu sistēmai

Pret anēmiju
Garša: krūzmētras
VITA-B12 ir neliela košļājamā tablete ar krūzmētru garšu. B12 labi uzsūcas mutes gļotādā, jo tās satur lielu daudzumu vitamīna B12. Tāpēc VITA-B12 košļājamās tabletes ieteicams lēni izsūkāt, lai nodrošinātu maksimālu vitamīna uzsūkšanos. Ieteicamā diennakts deva: Pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā. Ļaut sūkājamajai tablete lēnām izkūst mutē.
Ieteicamā diennakts deva (1 tablete) satur: Vitamīns B12 1000 µg 40 000 %* *uzturvielu atsauces vērtības (NRV) Sastāvs: Saldinātājs (ksilīts) emulgators (taukskābju magnija sāļi) ciānkobalamīns, aromātizētājs (krūzmētra).
Klientu vērtējums (0):

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti