preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
VIGANTOLVIT 2000 S.V. D3 vitamīns, 120 kapsulas

VIGANTOLVIT 2000 S.V. D3 vitamīns, 120 kapsulas

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 86202
VIGANTOLVIT 2000 S.V. D3 vitamīns kaulu veselībai, normālai muskuļu darbībai, normālai imūnsistēmas darbībai.
-30%
€11,89
€16,99 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

VIGANTOLVIT 2000 S.V. D3 vitamīns kaulu veselībai, normālai muskuļu darbībai, normālai imūnsistēmas darbībai.

VIGANTOLVIT 2000 S.V. D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kopš D vitamīna atklāšanas 20. gadsimta sākumā ir zināms, ka šis vitamīns ir būtisks, lai palīdzētu uzturēt kaulu veselību. Pagājušajā desmitgadē ir atklātas arvien vairāk tā funkcijas, piemēram, ka D vitamīns palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, un ka tas ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. D vitamīns arī veicina normālu imūnsistēmas darbību. D vitamīnu var iegūt no diviem būtiskiem avotiem: · Ar saules gaismu, ražojot ādā · Ar pārtiku, kuras sastāvā ir D vitamīns, piemēram, taukainām zivīm, olu dzeltenumiem, pilnpienu un sēnēm Taču ar pārtiku organisms var iegūt tikai mazu daļu no šī vitamīna. Organisma spēju ražot D vitamīnu ierobežo uzturēšanās iekštelpās un saules aizsargkrēmu lietošana. Turklāt organisma spēja ražot D vitamīnu samazinās ar vecumu. Tādēļ D vitamīnu saturoši uztura bagātinātāji var palīdzēt nodrošināt pietiekamu D vitamīna daudzumu visu gadu.
Brīdinājumi: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura vai veselīga dzīvesveida aizvietotāju. Nelietojiet kopā ar citiem produktiem, kas satur D vitamīnu lielās devās. Cilvēkiem ar nieru traucējumiem vai augstiem kalcija rādītājiem (asinīs vai urīnā), vai pārslimotu nierakmeņu slimību ir jākonsultējas ar ārstu pirms D vitamīnu saturoša uztura bagātinātāja lietošanas.
Lietot atbilstoši nepieciešamībai (konstatētajam D vitamīna līmenim asinīs) kā ieteicis ārsts. Ja nav ārsta rekomendācijas, tad pieaugušajiem lietot vienu kapsulu dienā, uzdzerot pietiekami daudz ūdens. D vitamīnu ieteicams lietot ēšanas laikā vai tūlīt pēc tās. Vēlams neuzdzert ar karstiem dzērieniem un neiejaukt karstā ēdienā.
Nesējviela: vidēja garuma ķēžu triglicerīdu eļļa (palmu/kokosriekstu eļļa), recinātājs: liellopu izcelsmes želatīns, cietinātājs: glicerīns, antioksidants: alfa-tokoferols, holekalciferols (D3 vitamīns).

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagriziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.