preloader

Lūdzu, uzgaidiet

VALERIANA BRIZ 30 mg apvalkotās tabletes, 100 gab., N100

VALERIANA BRIZ 30 mg apvalkotās tabletes, 100 gab., N100

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14993
Valeriana Sopharma atslābina nervu sistēmu, samazina spriedzes sajūtu un palīdz vieglāk iemigt.
Paziņot, kad produkts būs pieejams pasūtīšanai
Pievienot vēlmju sarakstam

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Valeriana Sopharma atslābina nervu sistēmu, samazina spriedzes sajūtu un palīdz vieglāk iemigt.Valeriana Sopharma pieder zāļu grupai, ko sauc par sedatīviem un miega līdzekļiem.

 

Valeriana Sopharma atslābina nervu sistēmu, samazina spriedzes sajūtu un palīdz vieglāk iemigt.

 

Ja pēc 14 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Brīdinājumi:

Pirms Valeriana Sopharma lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Iespējama specifisku baldriāna aromātvielu nepanesība.

Mērķis: Nervu sistēmai
Mērķis: Miegam
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: apvalkotās tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Tabletes jālieto pēc ēdienreizēm, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma. Tās nedrīkst sakošļāt. Ja nav nozīmēts savādāk, pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri vecāki par 12 gadiem, jālieto 1 - 2 tabletes (30 - 60 mg) 3 - 4 reizes dienā. Kopējā dienas deva nedrīkst būt lielāka par 8 apvalkotajām tabletēm (240 mg dienā). Miega traucējumu gadījumā jālieto 1 - 2 apvalkotās tabletes (30 - 60 mg) pusstundu līdz stundu pirms gulētiešanas. Nepieciešamības gadījumā var lietot vēl vienu devu (1 - 2 apvalkotās tabletes (30 - 60 mg)) tajā pašā vakarā. Vienā un tajā pašā vakarā nedrīkst lietot vairāk kā 4 apvalkotās tabletes (120 mg). Lai sasniegtu optimālo efektu, terapija jāturpina 2 - 4 nedēļas. Ja pēc divu nedēļu ilgas terapijas simptomi saglabājas vai saasinās, Jums jākonsultējas ar ārstu. Gados vecākiem pacientiem, pacientiem ar nieru un/vai aknu darbības traucējumiem nav nepieciešama devas pielāgošana.
  • Aktīvā viela ir baldriāna sakņu sausais ekstrakts.

Katra tablete satur 30 mg baldriāna sakņu sausā ekstrakta.

  • Citas sastāvdaļas ir:

Tabletes kodols: mikrokristāliskā celuloze, laktozes monohidrāts, kopovidons, bezūdens koloidālais silīcija dioksīds un magnija stearāts;

Tabletes apvalks: polivinilspirts, makrogols 3350, titāna dioksīds (E171), talks, saulrieta dzeltenā FCF alumīnija laka (E110), dzeltenais dzelzs oksīds (E172) un kumačs 4R (E124).