preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
VAGISAN mitrinošais krēms, 50 g

VAGISAN mitrinošais krēms, 50 g

Medicīnas preces
Produkta kods: 68538
Ārējiem un iekšējiem dzimumceļiem. Paredzēts ikdienas lietošanai maksts sausuma gadījumā. Mitrina ādu un gļotādu, uzlabo tās elasticitāti.
Paziņot, kad produkts būs pieejams pasūtīšanai
Pievienot vēlmju sarakstam

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Medicīnas preces

Ārējiem un iekšējiem dzimumceļiem. Paredzēts ikdienas lietošanai maksts sausuma gadījumā. Mitrina ādu un gļotādu, uzlabo tās elasticitāti.

Maksts sausuma izraisītā diskomforta mazināšanai jau ir pieejami vairāki hormonus nesaturoši želejveida produkti (preparāti uz ūdens bāzes). Taču tajos nav daudzām sievietēm nepieciešamo nomierinošo un eļļojošo sastāvdaļu, tādēļ tās labprātāk izvēlas lietot krēmu. Tomēr daudzu līdz šim pieejamo krēmu iegādei ir nepieciešama recepte, un to sastāvā ir estrogēni (sievišķie hormoni). Vagisan mitrinošais krēms ar divkāršu iedarbību var palīdzēt sievietēm, kuras nevar vai nevēlas lietot lokāli lietojamos estrogēnus: tas mitrina ādu maksts un ārējo dzimumorgānu apvidū UN apgādā to ar nomierinošajiem lipīdiem (taukvielām). Vagisan mitrinošais krēms padara ādu maksts apvidū patīkami maigu, nelietojot hormonus. Mitrina ādu un gļotādu, uzlabo tās elasticitāti, stiprina dabīgo aizsargslāni. Nodrošina komforta sajūtu. Krēms nesatur hormonus un smaržvielas. Vagisan - veselai intīmajai zonai.
Paredzēts lietošanai vagīnā un uz ārējās intīmās zonas. Krēmu var lietot ar aplikatoru vai bez aplikatora. Ja simptomus novēro vagīnas ieejā un ārējā intīmzonā, krēmu uzklāj un izlīdzina ar tīru pirkstu; šim nolūkam pietiek ar 0.5 cm garu krēma josliņu. Nelielu daudzumu krēma var uzklāt arī vagīnas ieejā, lai atvieglotu aplikatora ievadīšanu. Vagisan mitrinoši krēmu var ievadīt vagīnā ar pievienotā aplikatora palīdzību. Šai nolūkā aplikators ir jāpiepilda līdz pusei (apm. 2.5 g krēma). Procedūru vajadzētu veikt reizi dienā - ieteicams vakaros pirms gulētiešanas. Pēc simptomu mazināšanās lietošanas biežumu var samazināt atbilstoši vajadzībai. Krēmu var lietot arī pirms dzimumakta.
Aqua, Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Lactic Acid, Octyldodecanol, Polysorbate 60, Sodium Lactate, Sorbitan Stearate