Visi produkti
Visi produkti
UNITEARS acu pilieni, 10 ml
UNITEARS acu pilieni, 10 ml

UNITEARS acu pilieni, 10 ml

Medicīnas preces
Produkta kods: 73603
Produkta zīmols: UNIMED PHARMA
Hipromelozes acu pilieni ar dekspantenolu. Piemēroti radzenes eroziju ārstēšanai, kontaktlēcu nēsātājiem. Novērš vieglu neinfekciozu acu kairinājumu.
5,99 €
599,00 €/l
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Hipromelozes acu pilieni ar dekspantenolu. Piemēroti radzenes eroziju ārstēšanai, kontaktlēcu nēsātājiem. Novērš vieglu neinfekciozu acu kairinājumu.


UNItears bez konservantiem ir acu pilieni, šķīdums, kas satur hipromelozi un dekspantenolu. Tam ir aizsargājoša, epitēlijšūnas atjaunojoša un mitrinoša iedarbība. Hipromeloze veido īslaicīgu aizsargājošu slāni uz acs radzenes virsmas, mitrina acs virsmu un aizvieto asaras to nepietiekamas veidošanās gadījumā; novērš "acs sausuma" sajūtu. Tā arī novērš vieglu neinfekciozu acu kairinājumu. Dekspantenols (B grupas vitamīns) palīdz atjaunot šūnas uz radzenes virsmas (epitēlijšūnas). UNItears bez konservantiem ir teicami piemērots kontaktlēcu valkātājiem un cilvēkiem ar jutīgām acīm. UNItears bez konservantiem nodrošina ilgstošu uzlabojumu: - ja ir samazināta asaru veidošanās; - sausas acs sindroma gadījumā (keratoconjunctivitis sicca); - traumu un radzenes erozijas gadījumā; - ja konjunktīvas maisiņā iekļūst nelieli svešķermeņi; - pēc acu operācijas; - ja ir jušanas diskomforts (dedzināšana, nieze, sajūta, ka acī ir svešķermenis), šie simptomi var būt saistīti ar ārējiem faktoriem (piem., gaisa kondicionēšana, vējš, piesārņojums, dūmi, putekļi); - palielinātas acu slodzes gadījumā (ja ilgstoši jāstrādā pie datora) un ja ir redzes traucējumi dienas laikā; - lietojot kontaktlēcas. UNItears bez konservantiem var lietot pieaugušie, pusaudži un bērni. Nelietojiet UNItears bez konservantiem šādos gadījumos: - ja Jums ir alerģija pret kādu no šī preparāta sastāvdaļām; - akūtajā acs korozijas fāzē, kamēr konjunktīvas maisiņš nav pilnībā atbrīvots no korozīvajām vielām un kamēr nav noņemti mirušie audi; - vienlaicīgi ar metālu sāļus saturošiem acu preparātiem. Ja Jūs lietojat citus acu preparātus, pārrunājiet ar acu ārstu, vai tie ir piemēroti vienlaicīgai lietošanai. Starp divu preparātu lietošanu parasti ieteicams nogaidīt vismaz 5 minūtes. UNIMED PHARMA®spol.s r.o. ir Slovākijas farmācijas kompānija, kas tika dibināta 1994.gadā Bratislavā. Uzņēmums koncentrējas uz jaunu produktu tirgus attīstību un ģenērisko medikamentu ražošanu oftalmoloģijā ar mērķi tos padarīt pieejamākus pacientiem.
UNITEARS acu pilieni, 10 ml
UNITEARS acu pilieni, 10 ml
5,99 €
5,99 €
Prece ir noliktavā
Ieteicamā deva ir viens piliens katrā acī 2–3 reizes dienā. Tomēr, ja nepieciešams, var lietot pa 1 pilienam katru stundu. Pirms pirmās lietošanas reizes pirmo pilienu ieteicams izpilināt ārpus acs, uzmanīgi saspiežot pudelīti, jo spēcīgs un neregulārs spiediens uz pudelīti var izraisīt lielāka šķīduma tilpuma izdalīšanos. Lai iegūtu nākamos pilienus, ļaujiet gaisam ieplūst atpakaļ plastmasas pudelītē, lai tā atgūtu sākotnējo formu, un pēc tam turpiniet pilināt pilienu acī, rīkojoties saskaņā ar ieteikumiem. Lietojot preparātu, ar pipetes galu nedrīkst pieskarties acij vai plakstiņiem. Visbeidzot pēc preparāta iepilināšanas acī uz pudelītes stingri jāuzliek aizsargājošais vāciņš, lai izvairītos no pipetes gala iespējamās kontaminācijas. Ja pēc pudelītes lietošanas uz pipetes gala ir atlicis preparāta piliens, tad pirms aizsargājošā vāciņa uzlikšanas to ir nepieciešams nokratīt nepieskaroties. Reti tūlīt pēc lietošanas var būt viegla, pārejoša dedzināšana vai alerģiska reakcija pret kādu no preparāta sastāvdaļām, vai arī iespējama īslaicīga skropstu salipšana. Ja jums rodas jebkuri no šiem simptomiem vai parādās citas neparastas reakcijas, sazinieties ar ārstu vai farmaceitu.
5 mg hipromelozes 1 ml, dekspantenols, nātrija hlorīds, dinātrija edetāts, ūdens injekcijām.