preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
Unital Strong 1,9 mg, 30 košļājamās tabletes
Unital Strong 1,9 mg, 30 košļājamās tabletes

Unital Strong 1,9 mg, 30 košļājamās tabletes

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
0
Produkta kods: 87004
Produkta zīmols: VITABALANS
Unital Strong 1,9 mg sastāvā esošais melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku un atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas.
7,59 €
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Unital Strong 1,9 mg sastāvā esošais melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku un atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas.


Unital sastāvā ietilpstošais melatonīns (dēvēts arī par "miega hormonu") ir hormons, kas piedalās cilvēka miega cikla kontrolē. Melatonīns izstrādājas diennakts tumšājā laikā. Melatonīna sekrēcija dienā ir zema; melatonīna koncentrācija sāk pieaugt vakarā un sasniedz augstāko līmeni 02-04 naktī un samazinās tuvojoties rītam. Melatonīna sekrēcija atšķiras atkarībā no vecuma. Tā samazinās cilvēkam novecojot. Gados vecākiem cilvekiem bieži vien vairs nav atšķirības starp melatonīna koncentrāciju dienā un naktī. Melatonīns sagato personu aizmigšanai. Hormons pazemina ķermeņa tempereratūru un modrību un liek just nogurumu pirms aizmigšanas, tādējādi samazinot laiku, kas nepieciešams lai aizmigtu. Straujas laika zonu maiņas var izraisīt traucējumus ķermeņa iekšējā pulkstenī, šķērsojot vismaz laika zonas īsā laikā. Visbiežāk sastopamās organisma saūtas ir nogurums, aizkaitināmība, koncentrēšanās trūkums uun slikta apetīte. Melatonīna papildus uzņemšana dažu dienu laikā pēc ierašanās galamērķī mazina simptomus un atgriežķermeņa iekšējo ritmu līdz normālam līmenim.
Unital Strong 1,9 mg, 30 košļājamās tabletes
Unital Strong 1,9 mg, 30 košļājamās tabletes
7,59 €
7,59 €
Prece ir noliktavā
Piemērots diabētiķiem:
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietot bērniem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt istabas temperatūrā līdz 25°C oriģinālajā iepakojumā. Sargāt no tiešiem saules stariem.
Preču forma: sūkājamās tabletes
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Produkta ekskluzivitāte: Piemērots vegāniem

Piemērots veģetāriešiem
Alergēni: Piemērots veģetāriešiem

Nesatur glutēnu

Nesatur laktozi
Mērķis: Miegam
Garša: krūzmētras
Unital Strong 1,9 mg tablete ir bez cukura ar saldinātāju ksilītu un krūzmētras garšu. Tabletes var košļāt vai sūkāt. Lēnām sūkājot tableti, melatonīna iedarbība ir ātrāka, jo tas labi uzsūcas caur mutes gļotādu. Ir svarīgi lietot tableti vakaros aptuveni 1 stundu pirms gulētiešanas, jo melatonīna labākā iedarbība tiek sasniegta lietojot to regulāri vienā un tajā pašā laikā. Tā kā pārtika samazinās melatonīna uzsūkšanos, lietojiet Unital tableti pāris stundas pēc ēšanas. Lai iemigtu: Ieņemiet 1 košļājamo tableti neilgi pirms gulētiešanas. Lai atvieglotu ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas: Ieņemiet 1 košļājamo tableti ceļojuma pirmajā dienā neilgi pirms gulētiešanas un pāris dienas pēc nonākšanas galamērķī."
Ieteicamā diennakts deva 1 tabletē satur: 1,9 mg melatonīna Sastāvs: Saldinātājs (ksilīts), emulgators (taukskābju magnija sāļi), melatonīns, aromatizētājs (piparmētra).
Klientu vērtējums (0):

Saistītie raksti

Mīti un fakti par miegu

Nereti cilvēki nesasita veselības problēmas, pašsajūtu un garastāvokli ar miegu. Tomēr miegs ir ļoti svarīgs organisma atjaunošanās procesā. Esam apkopojuši populārākos mītus, kuri pastāv mūsu sabiedrībā....

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti