preloader

Lūdzu, uzgaidiet

TOTHEMA 5 mg/0,133 mg/0,07 mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai, ampulas, 20 gab., N20

TOTHEMA 5 mg/0,133 mg/0,07 mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai, ampulas, 20 gab., N20

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Ferrum/ Cuprum/ Manganum
Aktīvās vielas koncentrācija: 5 mg/ 0,133 mg/ 0,07 mg/ ml Ferrum, Manganum, Cuprum
Produkta kods: 14791
Zāles dzelzs deficita anēmijas ārstēšana un profilakse
€4,29
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Zāles dzelzs deficita anēmijas ārstēšana un profilakse

Tot’hema šķīdums iekšķīgai lietošanai ir dzelzi saturošas zāles dzelzs deficīta anēmijas ārstēšanai un dzelzs deficīta profilaksei grūtniecēm, un visu to dzelzs deficīta anēmiju gadījumos, kad organisms netiek pietiekoši nodrošināts ar vajadzīgo dzelzs daudzumu.
Vecums: Zīdaiņiem no viena mēneša vecuma, bērniem, pieaugušajiem, grūtniecēm
Lietošanas termiņš (mēnešos): 3
Brīdinājumi:

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā

Jāņem vērā, ka viena ampula satur 3 g cukura.

Zīdaiņu dzelzs deficīta profilakses pamatā ir uzņemamās pārtikas dažādošana.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: šķīdums iekšķīgai lietošanai
Mērķis: Dzelzs deficīts
Mērķis: Pret anēmiju
Piemērots diabētiķiem:
Ieteicamā deva ārstēšanai ir: Pieaugušiem: 100 līdz 200 mg dzelzs dienā, jeb 2 līdz 4 ampulas dienā. Zīdaiņiem no 1 mēneša vecuma un bērniem: 5 līdz 10 mg dzelzs/ kg dienā. Ieteicamā deva profilaksei ir: Grūtniecēm: 50 mg dzelzs dienā (1 ampula) grūtniecības pēdējos divos trimestros (jeb no 4. grūtniecības mēneša). Lietošanas veids: Iekšķīgai lietošanai. Pirms lietošanas ampulas saturu jāatšķaida ar saldinātu vai nesaldinātu ūdeni vai ar jebkuru citu bezalkoholisku dzērienu. Zāles ieteicams lietot pirms ēšanas, bet reizēm lietošanas laiku un devas lielumu jāpiemēro katra pacienta gremošanas trakta darbībai. Lietošanas ilgums: Lietošanas ilgumam jābūt pietiekami ilgam, lai koriģētu anēmiju un atjaunotu dzelzs rezerves organismā (pieaugušiem: sievietēm 600 mg, vīriešiem 1200 mg). Dzelzs deficīta anēmijas gadījumā: no 3 līdz 6 mēnešiem, atkarībā no dzelzs rezervju izsīkšanas pakāpes, bet var būt paildzināts, ja anēmijas iemesls nav likvidēts. Anēmijas izārstēšanas kontrole lietderīga ne agrāk kā pēc 3 ārstēšanas mēnešiem: anēmijas korekcijas parametri (Hb, vid. šūnas tilpums) un dzelzs rezervju atjaunošanas parametri (dzelzs koncentrācija asins plazmā, ferrītīns un transferīna saturācija). Pacientiem ar nieru un aknu slimībām un gados vecākiem pacientiem pirms dzelzs lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu. Ievērojiet ārstēšanās ilgumu un ārsta noteiktās devas.

Aktīvās vielas ir dzelzs, mangāns un varš.

Katra ampula (10 ml) satur: 50 mg dzelzs, kas atbilst 399,73 mg dzelzs glikonāta; 1,33 mg mangāna, kas atbilst 10,78 mg mangāna glikonāta un 0,7 mg vara, kas atbilst 5 mg vara glikonāta.

1 ml šķīduma satur 5 mg dzelzs,  0,133 mg mangāna un 0,07 mg vara.

Citas sastāvdaļas ir glicerīns, glikozes šķīdums, saharoze, bezūdens citronskābe, nātrija citrāts, nātrija benzoāts (E211), polisorbāts 80, karameļu krāsviela (E150c) *, Tutti frutti aromatizētājs**, attīrīts ūdens.

* Karameļu krāsviela: saharoze, amonija hidroksīds.

 ** Tutti frutti aromatizētājs: izoamilacetāts, izoamilbutirāts, benzaldehīds, etilmetilfenilglicidatāts, gamma undekalaktons, etilvanilīns, etilspirts, ūdens.

Norāde cukura diabēta slimniekiem: viena ampula satur 3 g saharozes.