preloader

Lūdzu, uzgaidiet

THERAFLU ND 1000 mg/60 mg/30 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 6 gab., N6

THERAFLU ND 1000 mg/60 mg/30 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai, 6 gab., N6

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14709
Theraflu ND sastāvā ir trīs aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem. 
€6,12
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Theraflu ND sastāvā ir trīs aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem. Theraflu ND sastāvā ir trīs aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas uz saaukstēšanās un gripas simptomiem:

 • paracetamols ir pretsāpju (analgētiskais līdzeklis) un drudža mazinātājs (samazina temperatūru, kad Jums ir drudzis)
 • pseidoefedrīna hidrohlorīds ir deguna un deguna blakusdobumu tūsku mazinošs līdzeklis. Tas atvieglo spiedienu, ko rada aizlikts deguns un deguna blakusdobumi
 • dekstrometorfāna hidrobromīds ir klepus nomācējs

 

Theraflu ND lieto tādu saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai kā:

 • sāpes drudzis
 • deguna un deguna blakusdobumu aizlikums
 • klepus.
Brīdinājumi:

Pirms Theraflu ND lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu

 • ja Jums ir aknu vai nieru slimība;
 • ja Jūs ciešat no iedzimta stāvokļa, ko sauc par glikozes 6fosfātdehidrogenāzes deficītu vai ciešat no anēmijas, ko sauc par hemolītisko anēmiju;
 • ja Jūs ciešat no dehidratācijas vai uztures traucējumiem
 • ja Jums ir paātrināta sirdsdarbība;
 • ja Jums ir  cukura diabēts;
 • ja Jums ir palielināta prostata;
 • ja Jūs ciešat no garīgas slimības;
 • ja Jums ir elpošanas nomākuma rašanās risks;
 • ja Jums ir astma vai esat jutīgs pret acetilsalicilskābi (aspirīnu).

Ja plānota ķirurģiska iejaukšanās, ārstēšanu ieteicams pārtraukt dažas dienas iepriekš, jo Theraflu ND var palielināt augsta asinsspiediena risku, lietojot kopā ar dažiem anestēzijas līdzekļiem.

 

Sportistiem jāņem vērā, ka šīs zāles satur aktīvo vielu, kas var izraisīt pozitīvus dažu antidopinga testu rezultātus.

 

Satur paracetamolu. NELIETOJIET vienlaicīgi ar citiem paracetamolu saturošiem līdzekļiem. Pārsniedzot maksimālo paracetamola diennakts devu, var rasties smags aknu bojājums.

 

Hroniskiem alkoholiķiem ir lielāks aknu bojājumu rašanās risks. Šādiem pacientiem  maksimālā paracetamola dienas deva nedrīkst pārsniegt 2000 mg un minimālais intervāls starp devas lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks par 8 stundām.   Līdzīgi, pacientiem ar smagiem nieru vai aknu bojājumiem paracetamola dienas deva nedrīkst pārsniegt 3000 mg.

 

Ja Jums rodas visa ķermeņa ādas apsārtums ar pustulām (izsitumiem) un drudzi, pārtrauciet Theraflu ND lietošanu un nekavējoties sazinieties ar ārstu vai meklējiet medicīnisku palīdzību.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai
Piemērots diabētiķiem:
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijāvai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadiem un vecākiem: pa 1 paciņai ik pēc 6 stundām pēc nepieciešamības. Nelietojiet vairāk kā 4 paciņas 24 stundu laikā. Theraflu ND paredzēts lietošanai pēc nepieciešamības kopā ar Theraflu NT, lai 24 stundas diennaktī nodrošinātu saaukstēšanās un gripas simptomu atvieglošanu. Theraflu ND lietojams dienas laikā. Theraflu NT lietojams nakts laikā, kā norādīts, lai atvieglotu simptomus, kad Jūs guļat. Lietojot abus vai vienu no šīm zālēm Theraflu ND vai Theraflu NT, kopējā deva nedrīkst pārsniegt 4 paciņas 24 stundu laikā, bet kopējais ārstēšanās ilgums - 5 dienas. Pastāstiet savam ārstam, ja simptomi saglabājas pēc 5 dienām vai pasliktinās, vai, ja drudzis ilgst vairāk nekā 3 dienas.
 • Aktīvās vielas ir paracetamols, pseidoefedrīna hidrohlorīds un dekstrometorfāna hidrobromīds. Katra paciņa satur 60 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda, 30 mg dekstrometorfāna hidrobromīda  un 1000 mg paracetamola.
 • Citas sastāvdaļas ir: aspartāms, acesulfāma kālija sāls,  hinolīndzeltenais (E104) ,  maltodekstrīns, silīcija dioksīds, dabīgs  citrona aromatizētājs, dabīgs patentēts aromatizētājs Durarome, bezūdens citronskābe, nātrija citrāta dihidrāts, kalcija fosfāts, saharoze.