preloader

Lūdzu, uzgaidiet

THERAFLU 500 mg/6,1 mg/100 mg cietās kapsulas, 16 gab., N1

THERAFLU 500 mg/6,1 mg/100 mg cietās kapsulas, 16 gab., N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 80268
Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas lieto īslaicīgai saaukstēšanās, drebuļu un gripas simptomu atvieglošanai.
€6,08
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas lieto īslaicīgai saaukstēšanās, drebuļu un gripas simptomu atvieglošanai.Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas lieto īslaicīgai saaukstēšanās, drebuļu un gripas simptomu atvieglošanai. Šie simptomi ir vieglas līdz vidēji stipras sāpes, drudzis, aizlikts deguns un dziļš, produktīvs klepus.

 

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas ir paredzēts tikai lietošanai pieaugušajiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma un vecākiem.

 

Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas lietojams TIKAI gadījumā, ja Jums novērojami VISI sekojošie simptomi: sāpes un/vai drudzis, aizlikts deguns un produktīvs klepus. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, vai klepus ir vienlaicīgi ar lielu drudzi, ādas izsitumiem vai pastāvīgām galvassāpēm, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Brīdinājumi:

Ir svarīgi, ka Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas tiek lietotas TIKAI gadījumā, ja Jums novērojami VISI sekojošie simptomi: sāpes un/vai drudzis, aizlikts deguns un dziļš klepus.

 

Satur paracetamolu. Nelietot vienlaicīgi ar citām paracetamolu saturošām zālēm. Pārsniedzot maksimālo ieteicamo paracetamola dienas devu iespējams novērot smagus aknu bojājumus.

 

Kopumā regulāri lietojot pretsāpju līdzekļus, īpaši kombinējot vairākus pretsāpju līdzekļus, var rasties neatgriezeniski nieru bojājumi ar nieru mazspējas risku.

Nelietojiet alkoholiskus dzērienus šo zāļu lietošanas laikā.

Nelietojiet vienlaicīgi ar citām pretklepus, pretsaaukstēšanās zālēm vai gļotādas tūsku mazinošiem līdzekļiem.

Ja simptomi saglabājas ilgāk par 3 dienām, stāvoklis pasliktinās vai klepus ir vienlaicīgi ar lielu drudzi, ādas izsitumiem vai pastāvīgām galvassāpēm, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: cietās kapsulas
Piemērots diabētiķiem:
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva Pieaugušie, gados vecāki pacienti un pusaudži no 16 gadu vecuma un vecāki, kuru ķermeņa masa ir lielāka par 50 kg: norijiet 2 kapsulas ar ūdeni ik pēc 4-6 stundām, pēc nepieciešamības. Nelietojiet vairāk par 6 kapsulām (3 devas pa 2 kapsulām) 24 stundu laikā (atbilst 3000 mg paracetamola, 36,6 mg fenilefrīna hidrohlorīda un 600 mg gvaifenezīna). Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Pastāstiet ārstam, ja simptomi saglabājas pēc 3 dienām vai tie saasinās, vai ja klepus ir vienlaicīgi ar lielu drudzi, ādas izsitumiem vai pastāvīgām galvassāpēm. Theraflu 500 mg/ 6,1 mg/ 100 mg cietās kapsulas nedrīkst lietot pieaugušie, gados vecāki pacienti un pusaudži no 16 gadu vecuma un vecāki, kuru ķermeņa masa ir mazāka par 50 kg. Nepārsniedziet noteikto devu.
  • Aktīvās vielas ir paracetamols, fenilefrīna hidrohlorīds un gvaifenezīns. Katra kapsula satur 500 mg paracetamola, 6,1 mg fenilefrīna hidrohlorīda  (kas atbilst 5 mg fenilefrīna) un 100 mg gvaifenezīna.
  • Citas sastāvdaļas ir kroskarmelozes nātrija sāls, kukurūzas ciete, nātrija laurilsulfāts, talks un magnija stearāts.
  • Kapsulas apvalks satur: želatīnu, attīrītu ūdeni, indigokarmīnu (E132), titāna dioksīdu (E171), hinolīndzelteno (E104), nātrija laurilsulfātu, eritrozīnu (E127).