preloader

Lūdzu, uzgaidiet

TECNOFER PLUS kapsulas, 20 gab.

TECNOFER PLUS kapsulas, 20 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 82461
TECNOFER PLUS - palīdz nodrošināt un uzturēt optimālu dzelzs līmeni organismā un mazināt dzelzs deficītu sievietēm grūtniecības laikā.
€17,89
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

TECNOFER PLUS - palīdz nodrošināt un uzturēt optimālu dzelzs līmeni organismā un mazināt dzelzs deficītu sievietēm grūtniecības laikā.

TECNOFER PLUS ir uztura bagātinātājs, kas satur FERALGINA (dzelzs bisglicināts un nātrija algināts). Dzelzs bisglicināta savienojums pateicoties savām fizikāli ķīmiskām īpašībām, nenonāk tiešā saskarē ar kuņģa gļotādu. Eiropas Pārtikas drošības aģentūra (EFSA) savā publikācijā (EFSA Journal, 2006) apstiprina, ka dzelzs bisglicināts nonāk zarnās neizmainītā veidā, kas nodrošina ļoti augstas dzelzs uzsūkšanas spējas. Savukārt FERALGINA sastāvā esošais nātrija algināts nodrošina labāku dzelzs bisglicināta izplatīšanos kuņģa zarnu traktā, ātrāku dzelzs uzsūkšanos, samazinot kuņģa un zarnu trakta traucējumus. TECNOFER PLUS ir efektīvs un drošs dzelzs avots sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālas veidošanās veicināšanai, dzelzs deficīta gadījumā un stāvokļos kad pieaug dzelzs nepieciešamība. Dzelzs palīdz nodrošināt normālas kognitīvās funkcijas, enerģijas ieguves vielmaiņu un skābekļa transportēšanu organismā. Par dzelzs nepietiekamību organismā var norādīt tādi simptomi kā: miegainība, vispārējs nogurums un nespēks, kā arī pavājināta imūnsistēmas darbība. TECNOFER PLUS ieteicams normāla dzelzs līmeņa uzturēšanai un dzelzs deficīta mazināšanai sievietēm grūtniecības laikā.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: kapsulas
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Viena kapsula dienā. Lietot neatkarīgi no ēdienreizēm.
Dzelzs, Nātrija algināts (E401), Dikalcija fosfāts (E341), Hidroksipropilmetilceluloze (E464), Silīcija dioksīds (E551), Taukskābju magnija sāļi (E470b), Titāna dioksīds (E171)