preloader

Lūdzu, uzgaidiet

STREPSILS INTENSIVE 8,75 mg sūkājamās tabletes, 24 gab., N24

STREPSILS INTENSIVE 8,75 mg sūkājamās tabletes, 24 gab., N24

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 75554
Strepsils Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus – kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu.
€8,71
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Strepsils Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus – kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu.Strepsils Intensive satur flurbiprofēnu.

Flurbiprofēns pieder zāļu grupai, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Strepsils Intensive palīdz novērst kakla iekaisuma simptomus – kakla jutīgumu, sāpes un pietūkumu.

Brīdinājumi:

 Pirms Strepsils Intensive lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja: 

  • Jums ir vai agrāk ir bijusi astma;
  • Jums ir bakteriālas infekcijas (produktīvs klepus ar dzelteni-zaļām krēpām, kakla iekaisums);
  • Jums ir nieru vai aknu darbības traucējumi;
  • Jums ir sirdsdarbības traucējumi, agrāk bijis insults vai domājat, ka Jums var draudēt kāds no šiem stāvokļiem (piemēram, ja Jums ir cukura diabēts vai augsts holesterīna līmenis, vai esat smēķētājs);
  • Jums ir augsts asinsspiediens;
  • Jums ir hroniska autoimūna saslimšana (ieskaitot sarkano vilkēdi);
  • Jums ir regulāras galvassāpes;
  • Jums ir smagas ādas reakcijas (ieskaitot Stīvensa-Džonsona sindromu).

 

Flurbiprofēns pieder to zāļu grupai, kas var ietekmēt sieviešu auglību. Pārtraucot terapiju, efekts ir atgriezenisks.

 

Tādu zāļu lietošana, kā, piemēram, Strepsils Intensive, var būt saistīta ar nedaudz palielinātu sirdslēkmes (miokarda infarkta) vai galvas smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) risku. Ja zāles tiek lietotas lielā devā un ilgstoši, iespējams lielāks minēto traucējumu risks. Nelietojiet zāles lielākā devā un ilgāk, nekā ieteikts (3 dienas).

 

Kuņģa-zarnu trakta (KZT) asiņošana, čūla un perforācija

Ziņojumi par KZT asiņošanu, čūlu vai perforāciju ir saņemti saistībā ar visiem NPL. Ziņojumi liecina, ka minētās nevēlamās blakusparādības var rasties neatkarīgi no NPL lietošanas ilguma. Par nevēlamu blakusparādību rašanos var vēstīt brīdinājuma simptomi, bet tādi var arī nebūt, kā arī nevēlamās blakusparādības var rasties pacientiem, kam anamnēzē KZT traucējumi nav bijuši.

KZT asiņošanas, čūlas vai perforācijas risks ir lielāks, lietojot lielāku NPL devu. Lielāks minēto nevēlamo blakusparādību risks ir arī tiem pacientiem, kam anamnēzē bijusi čūla, īpaši ar komplikācijām: asiņošanu vai perforāciju, kā arī gados vecākiem pacientiem. Šiem pacientiem terapija jāsāk ar iespējami mazāku NPL devu. Šajos, kā arī gadījumos, kad tiek lietots aspirīns mazās devās vai citas zāles ar palielinātu KZT nevēlamu blakusparādību risku, rūpīgi jāapsver nepieciešamība NPL kombinēt ar gastroprotektoriem, piemēram, mizoprostolu vai protonu sūkņa inhibitoru.

Pacientiem (īpaši gados vecākiem), kam agrāk bija diagnosticēti KZT traucējumi, iesaka ziņot par ikvienu neparastu kuņģa-zarnu trakta simptomu (īpaši KZT asiņošanu). Būtiski minētiem simptomiem pievērst pastiprinātu uzmanību ārstēšanas sākumā.

Ja Jūs vienlaikus saņemat līdzekļus, kas var palielināt čūlas vai asiņošanas risku, piemēram, perorālos kortikosteroīdus, antikoagulantus (piemēram, varfarīnu), selektīvos serotonīna atpakaļsaistes inhibitorus (antidepresanti) vai antitrombotiskos līdzekļus (piemēram, aspirīnu), ir jāievēro piesardzība.

Ja pacientam, kurš lieto Strepsils Intensive, tiek diagnosticēta KZT asiņošana vai čūla, zāļu lietošana nekavējoties jāpārtrauc.

Ja Jums anamnēzē bija KZT slimība (čūlains kolīts, Krona slimība), NPL jālieto piesardzīgi, jo iespējams slimības paasinājums.

 

Gados vecāki pacienti

Gados vecākiem pacientiem NPL lietošana biežāk izraisa nevēlamas blakusparādības, īpaši kuņģa-zarnu trakta asiņošanu un perforāciju, kas var radīt letālu iznākumu.

Zāļu nevēlamo blakusiedarbību var mazināt, lietojot mazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu kontrolei, iespējami īsāku laiku.

Strepsils Intensive nav piemērots, ja Jums ir iedzimta fruktozes nepanesība, glikozes-galaktozes malabsorbcija vai saharāzes-izomaltāzes nepietiekamība.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: sūkājamās tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma Lēni sūkāt pa vienai sūkājamai tabletei ik pēc 3 - 6 stundām pēc nepieciešamības. Nelietot vairāk par 5 sūkājamām tabletēm 24 stundu laikā. Lai sūkājamās tabletes iedarbotos pareizi, tām jāļauj lēnām izkust mutē. Nekošļājiet, nesakodiet un nenorijiet veselas tabletes. Sūkājamās tabletes sūkāšanas laikā jāpārvieto pa mutes dobumu. Tikai īslaicīgai lietošanai. Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku. Tas mazinās nevēlamo blakusparādību risku. Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās vai parādās jauni simptomi, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām, ja vien ārsts nav ieteicis.

 - Aktīvā viela ir flurbiprofēns.

- Citas sastāvdaļas ir makrogols 300, kālija hidroksīds, citronu garšviela, levomentols,  saharozes un glikozes sīrups, medus šķidrā veidā.