preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
STOPOROSE, 50 paciņas
STOPOROSE, 50 paciņas

STOPOROSE, 50 paciņas

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
1
Parādīt atsauksmes
Produkta kods: 86695
Produkta zīmols: BIOFARMACIJA
STOPOROSE pulveris ar kalcija nitrātu, kālija citrātu kaulu veselības uzturēšanai

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

STOPOROSE pulveris ar kalcija nitrātu, kālija citrātu kaulu veselības uzturēšanai


STOPOROSE pulveris KALCIJA CITRĀTS, KĀLIJA CITRĀTS Tikai aktīvās vielas* EIROPAS KOMISIJAS REGULA (Nr. 1228/2014) APSTIPRINA: Kalcijs palīdz samazināt kaulu minerālvielu zudumu sievietēm pēc menopauzes. Zems kaulu minerālais blīvums ir riska faktors osteoporotiskiem kaulu lūzumiem¹ Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai un lai uzturētu zobu veselību. *Bez konservantiem, bez krāsvielām, bez saldinātājiem BIOFARMACIJA LOGO 800 mg/300mg/4.5g ¹ Šis paziņojums ir īpaši paredzēts 50 gadu un vecāka gadagājuma sievietēm, un pozitīvu efektu iegūst, ja no visiem avotiem dienā tiek uzņemti vismaz 1200 mg kalcija. Slimībai, uz kuru attiecas norāde, var būt vairāki riska faktori. Izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme. KALCIJA CITRĀTA UN KĀLIJA CITRĀTA IZEJVIELU KVALITĀTE IR APSTIPRINĀTA AR KOŠER UN HALAL SERTIFIKĀTIEM, APSTIPRINĀTA IZRAĒLAS VESELĪBAS MINISTRIJĀ. PASAULES PATENTS: Nr. WO 2007/088535 Al
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā, sausā vietā, ne augstākā kā +30°C temperatūrā. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.
Preču forma: pulveris
vīriešiem un sievietēm 1 paciņu pulvera iejaukt glāzē (150-250ml) ūdens/sulas/piena un izdzert. Pieaugušie lieto 1 paciņu dienā.
• Kālijs - 300 mg • Kalcijs - 800 mg
Klientu vērtējums (1):
(5/5)
1
0
0
0
0

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti