Visi produkti
Visi produkti
STOMAGELS 5 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1
STOMAGELS 5 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

STOMAGELS 5 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14534
Produkta zīmols: LMP LATVIJA
Lieto mutes gļotādas nekrotisku, iekaisīgu procesu (akūts stomatīts, gingivīts, paradontoze) ārstēšanai. Mikrobu un sēnīšu izraisīta mutes sausuma un dedzināšanas novēršanai.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Lieto mutes gļotādas nekrotisku, iekaisīgu procesu (akūts stomatīts, gingivīts, paradontoze) ārstēšanai. Mikrobu un sēnīšu izraisīta mutes sausuma un dedzināšanas novēršanai.


Stomagels ir līdzeklis oromukozālai lietošanai – lietošanai uz mutes gļotādas. To lieto mutes dobuma gļotādas nekrotisko, iekaisīgo procesu: akūta stomatīta, gingivīta, parodontozes, mikrobu un sēnīšu izraisīta mutes gļotādas sausuma un dedzināšanas gadījumos.

Nelietojiet Stomagelu šādos gadījumos -

akūtas leikozes un hronisku leikēmisko formu gadījumos, limfogranulomatozes, kaula smadzeņu ļaundabīgu slimību gadījumos; - smagu aknu slimību gadījumos; - pacientiem ar paaugstinātu jutību pret amīdu tipa lokālās anestēzijas līdzekļiem vai kādu citu gela sastāvdaļu; - bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Īpaša piesardzība, lietojot Stomagelu: - Nepieļaut gela iekļūšanu acīs, jo tam ir viegli kairinoša iedarbība uz acs gļotādu. - Pacientiem ar zināmu alerģiju pret citiem amīdu tipa vietējas anestēzijas līdzekļiem iespējama krustota alerģija pret lidokaīna hidrohlorīdu. - Piesardzība lietošanā jāievēro pacientiem ar kardiovaskulāriem traucējumiem. 

Vienmēr lietojiet Stomagelu tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Stomagels paredzēts oromukozālai lietošanai – lietošanai uz mutes gļotādas. Slimības skartās vietas mutes dobumā pārklāt ar plānu gela kārtu 3 – 4 reizes dienā. Gela lietošanas ilgums līdz 10 dienām. Ja Jums liekas, ka Stomagela iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu Ja esat lietojis Stomagelu vairāk nekā noteikts Liekais gela daudzums jānoņem ar vates tamponu. Tikai ārīgai lietošanai!

Tāpat kā citas zāles, Stomagels var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas. Ļoti retos gadījumos iespējamas vietējas alerģiskas reakcijas, vieglas galvassāpes un reibonis, garšas sajūtas pārmaiņas vai mēles nejutīgums.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā

Sargāt no mitruma. Sargāt no gaismas. Uzglabāt temperatūrā līdz 25ºC

Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība, lietojot Stomagelu:

- Nepieļaut gela iekļūšanu acīs, jo tam ir viegli kairinoša iedarbība uz acs gļotādu.

- Pacientiem ar zināmu alerģiju pret citiem amīdu tipa vietējas anestēzijas līdzekļiem iespējama krustota alerģija pret lidokaīna hidrohlorīdu.

- Piesardzība lietošanā jāievēro pacientiem ar kardiovaskulāriem traucējumiem.

Nav ieteicams lietot bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Preču forma: gels lietošanai mutes dobumā
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Mērķis: Mutes dobumam

Smaganām
Vecums: No 3 gadiem
Vienmēr lietojiet Stomagelu tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Stomagels paredzēts oromukozālai lietošanai - lietošanai uz mutes gļotādas. Slimības skartās vietas mutes dobumā pārklāt ar plānu gela kārtu 3 - 4 reizes dienā. Gela lietošanas ilgums līdz 10 dienām. Ja Jums liekas, ka Stomagela iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu Ja esat lietojis Stomagelu vairāk nekā noteikts Liekais gela daudzums jānoņem ar vates tamponu. Tikai ārīgai lietošanai!

Aktīvās vielas ir metiluracils (5 mg/g), lidokaīna hidrohlorīds (20 mg/g)

Citas sastāvdaļas ir skuju ēteriskās eļļas smagā frakcija, lecitīns, silbiols, α-tokoferols, metilparahidroksibenzoāts, undecilēnskābes monoetanolamīds, trolamīns, karbomērs, etilspirts, attīrīts ūdens