preloader

Lūdzu, uzgaidiet

SOLPADEINE SOLUBLE 500 mg/8 mg/30 mg šķīdināmās tabletes, 12 gab., N12

SOLPADEINE SOLUBLE 500 mg/8 mg/30 mg šķīdināmās tabletes, 12 gab., N12

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14457
Solpadeine Soluble ieteicams reimatisku sāpju, išiasa un lumbago, kā arī sastiepumu un muskuļu sasprindzinājuma, galvassāpju, sinusīta, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju un menstruālo sāpju ātrai mazināšanai.
€2,99
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Solpadeine Soluble ieteicams reimatisku sāpju, išiasa un lumbago, kā arī sastiepumu un muskuļu sasprindzinājuma, galvassāpju, sinusīta, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju un menstruālo sāpju ātrai mazināšanai.Solpadeine Soluble ieteicams reimatisku sāpju, išiasa un lumbago, kā arī sastiepumu un muskuļu sasprindzinājuma, galvassāpju, sinusīta, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju un menstruālo sāpju ātrai mazināšanai.

 

Par 12 gadiem vecāki bērni kodeīnu var lietot īslaicīgai vidēji stipru sāpju atvieglošanai, ko nevar mazināt ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, tikai ar paracetamolu vai ibuprofēnu.

 

Šīs zāles satur kodeīnu. Kodeīns pieder pie zāļu grupas, ko sauc par opioīdu pretsāpju līdzekļiem un kas mazina sāpes. To var lietot vienu pašu vai apvienojumā ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, paracetamolu.

Brīdinājumi:

Pirms Solpadeine Soluble lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Īpaša piesardzība, lietojot Solpadeine Soluble, nepieciešama šādos gadījumos:

 • ja Jums ir nieru vai aknu slimība (ieskaitot Žilbēra sindromu), tai skaitā alkohola izraisīta aknu slimība;
 • ja Jums ir astma un Jums ir jutība pret acetilsalicilskābi;
 • ja ārsts Jums ir teicis, ka Jums ir kāda cukura nepanesība, glikozes 6fosfātdehidrogenāzes deficīts;
 • ja Jums ir hemolītiskā anēmija, hroniski nepietiekams uzturs vai dehidratācija;
 • ja Jums ir zarnu darbības traucējumi, tai skaitā zarnu nosprostojums;
 • ja Jums ir izoperēts žultspūslis;
 • ja Jums ir hipotensija;
 • ja Jums ir hipotireoze;
 • ja Jums ir galvas trauma vai paaugstināts intrakraniālais spiediens;
 • ja Jūs ievērojat diētu ar kontrolētu nātrija saturu.

 

Ja simptomi saglabājas vai pastiprinās, konsultējieties ar ārstu.

 

Šīs zāles satur kodeīnu, kas var izraisīt atkarību, ja Jūs to nepārtraukti lietojat ilgāk nekā 3 dienas. Jums var rasties zāļu pārtraukšanas simptomi, ja Jūs pārtraucat tās lietot.

 

Šīs zāles jālieto pēc iespējas mazākā devā un visīsāko laiku, kas nepieciešams, lai mazinātu simptomus. Regulāri un ilgstoši lietojot šīs zāles, var attīstīties atkarība.

 

Lietojot pretsāpju zāles ilgstoši, lielās devās vai neatbilstoši norādījumiem, var rasties galvassāpes, ko nedrīkst ārstēt, izmantojot šo zāļu palielinātas devas.

 

Izvairieties pārmērīgi lietot kofeīnu saturošus produktus (piemēram, kafiju, tēju un dažus gāzētos dzērienus).

 

Kodeīnu enzīms aknās pārveido par morfīnu. Morfīns ir viela, kas mazina sāpes. Dažiem cilvēkiem ir šī enzīma paveids, kam iespējama dažāda ietekme. Dažiem cilvēkiem morfīns neveidojas vai veidojas ļoti maz, tāpēc sāpes netiks pietiekami mazinātas. Citiem ir lielāka smagu blakusparādību iespējamība, jo veidojas ļoti daudz morfīna. Ja ievērojat kādas no tālāk minētajām blakusparādībām, Jums ir jāpārtrauc šo zāļu lietošana un nekavējoties jāvēršas pēc medicīniskas palīdzības: lēna vai sekla elpošana, apjukums, miegainība, šauras zīlītes, slikta dūša vai vemšana, aizcietējums, ēstgribas zudums.

 

Paracetamola lietošanas laikā alkoholu lietot nedrīkst.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: putojošās tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Tikai iekšķīgai lietošanai. Pieaugušie (tai skaitā gados vecāki cilvēki) un pusaudži no 16 gadu vecuma 2 tabletes izšķīdināt vismaz pusglāzē ūdens un lietot līdz 3‑4 reizēm dienā (pēc vajadzības). Nelietot biežāk kā ik pēc 6 stundām. Nelietot vairāk par 8 tabletēm 24 stundu laikā. Pusaudži no 12 gadu vecuma 1‑2 tabletes izšķīdināt vismaz pusglāzē ūdens un lietot līdz 3‑4 reizēm dienā (pēc vajadzības). Nelietot biežāk kā ik pēc 6 stundām. Nelietot vairāk par 6 tabletēm 24 stundu laikā. Nepārsniegt norādīto devu. Šīs zāles bez konsultācijas ar ārstu nedrīkst lietot ilgāk par 3 dienām. Ja pēc 3 dienām sāpes nepāriet, konsultējieties ar ārstu. Nelietot kopā ar citām paracetamolu un/vai kodeīnu saturošām zālēm. Ja simptomi saglabājas, konsultējieties ar ārstu. Pacientiem ar nieru vai aknu darbības traucējumiem, kā arī pacientiem ar hronisko alkoholismu jāsamazina deva vai jāpalielina intervāls starp lietošanas reizēm. Vaicājiet padomu ārstam. Bērni vecumā līdz 12 gadiem Solpadeine Soluble nedrīkst lietot par 12 gadiem jaunāki bērni, jo iespējami smagi elpošanas traucējumi.
 • Aktīvās vielas ir: katra tablete satur 500 mg paracetamola (Paracetamolum), 8 mg kodeīna fosfāta hemihidrāta (Codeini phosphas hemihydricus) un 30 mg kofeīna (Coffeinum).
 • Citas sastāvdaļas ir: nātrija hidrogēnkarbonāts, sorbīts (E420), saharīna nātrija sāls, nātrija laurilsulfāts, bezūdens citronskābe, bezūdens nātrija karbonāts, povidons, dimetikons.