preloader

Lūdzu, uzgaidiet

SIRUPUS PINI COMPOSITUS sīrups, 150 g, N1
SIRUPUS PINI COMPOSITUS sīrups, 150 g, N1

SIRUPUS PINI COMPOSITUS sīrups, 150 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 12625
Sirupus Pini Compositus ir klepu nomācošs un atkrēpošanu veicinošs līdzeklis.
€3,43
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Sirupus Pini Compositus ir klepu nomācošs un atkrēpošanu veicinošs līdzeklis. 

Sirupus Pini Compositus ir klepu nomācošs un atkrēpošanu veicinošs līdzeklis.

 

Sirupus Pini Compositus lieto kā palīglīdzekli augšējo elpceļu iekaisuma slimību, kas saistītas ar sausu un mokošu klepu, ārstēšanai.

 

Ja pēc 3 - 5 dienām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.

Brīdinājumi:

Pirms Sirupus Pini Compositus lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Īpaša piesardzība nepieciešama šādos gadījumos:

  • ja Jums ir aknu un/vai nieru mazspēja;
  • ja Jums ir aritmija (sirdsdarbības traucējumi);
  • ja Jums ir miastēnija (dažādu cēloņu izraisīts muskuļu nespēks);
  • ja Jums ir žultsakmeņi;
  • ja Jums ir palielināts priekšdziedzeris.

 

Kodeīns aknās enzīma ietekmē tiek pārveidots morfīnā. Morfīns ir viela, kas nodrošina kodeīna darbību. Dažiem cilvēkiem ir atšķirīga šī enzīma darbība, un tās var ietekmēt cilvēku dažādos veidos. Dažiem cilvēkiem morfīns neveidojas vai veidojas ļoti nelielā daudzumā, un tas neietekmēs klepus simptomus. Citiem cilvēkiem ir lielāka būtisku blakusparādību rašanās iespējamība, jo veidojas ļoti liels daudzums morfīna. Ja pamanāt jebkuru no šādām blakusparādībām, Jums jāpārtrauc lietot šīs zāles un nekavējoties jākonsultējas ar ārstu: lēna vai sekla elpošana, apmulsums, miegainība, sašaurinātas acu zīlītes, slikta dūša vai vemšana, aizcietējums, ēstgribas trūkums.

 

Parādoties paaugstinātas jutības simptomiem, piemēram, izsitumiem, niezei vai ekzēmai, nekavējoties jāpārtrauc Sirupus Pini Compositus lietošana.

 

Ilgstošas lietošanas laikā jāievēro piesardzība, jo iespējami aknu bojājumi šo zāļu sastāvā ietilpstošā strutenes auga ekstrakta dēļ.

 

Ilgstoša šo zāļu lietošana, it īpaši lielās devās, var izraisīt atkarību.

 

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: sīrups
Mērķis: Pret klepu
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Ieteicamā deva ir sekojoša: pieaugušie un pusaudži, kuri vecāki par 12 gadiem: 1 karote (15 ml) sīrupa trīs reizes dienā; gados vecāki pacienti: deva ir tāda pati kā pieaugušajiem, tomēr var būt nepieciešams samazināt devu. Lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu, ja Jūs esat gados vecāks pacients. Sirupus Pini Compositus jālieto pēc ēdienreizēm. Ja Jūsu veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas pēc 3 - 5 dienām, Jums jāsazinās ar ārstu. Ja Jums liekas, ka Sirupus Pini Compositus iedarbība ir par stipru vai vāju, lūdzu, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
  • Aktīvās vielas 5 ml sīrupa ir 424 mg priežu šķidrā ekstrakta DER 1:1.6 (ekstraģents: 90 % etilspirts), 64 mg kalcija laktāta, 64 mg fenheļa tinktūras (ekstraģents: 90 % etilspirts), 10 mg strutenes lakstu šķidrā ekstrakta DER 1:1 (ekstraģents: 60 % etilspirts) un 3 mg kodeīna fosfāta.
  • Citas sastāvdaļas ir fosforskābe (85 %), saharoze un attīrīts ūdens.