preloader

Lūdzu, uzgaidiet

SENADE, 120 gab., N120

SENADE, 120 gab., N120

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Sennae extractum
Aktīvās vielas koncentrācija: Katra tablete satur sennas lapu ekstraktu, kas atbilst 13,5 mg kalcija sennozīdu A un B.
Produkta kods: 65977
Augu izcelsmes zāles, caurejas līdzeklis, kas mīkstina izkārnījumu masas.
Paziņot, kad produkts būs pieejams pasūtīšanai
Pievienot vēlmju sarakstam

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Augu izcelsmes zāles, caurejas līdzeklis, kas mīkstina izkārnījumu masas.

Senade ir augu izcelsmes zāles, caurejas līdzeklis, kas mīkstina izkārnījumu masas. Tā iedarbības efektivitāte jūtama pēc 8–12 stundām pēc zāļu lietošanas un, galvenokārt, saistīta ar šķidruma uzsūkšanās kavēšanu no resnās zarnas un ietekmi uz tās peristaltiku.

 

Senade ir sennas lapu ekstraktu saturošas zāles, kuras paredzētas īslaicīgai lietošanai retu aizcietējumu gadījumos pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri ir vecāki par 12 gadiem.

 

Vecums: no 12 g.v
Lietošanas termiņš (mēnešos): 36
Brīdinājumi:

Pirms Senade lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Ja kāds no tālāk minētiem stāvokļiem attiecas uz Jums, konsultējieties ar  ārstu:

ja Jūs lietojat sirds glikozīdus, antiaritmiskos līdzekļus, zāles, kas inducē QT intervāla pagarināšanos, diurētiskos līdzekļus, adrenokortikosteroīdus vai lakricas sakni;

ja Jums ir fēču nosprostojumi un neskaidras izcelsmes akūti vai persistējoši kuņģa-zarnu trakta darbības traucējumi, kā piemēram, sāpes vēderā, slikta dūša un vemšana, jo minētie simptomi var liecināt par iespējamu vai esošu zarnu nosprostojumu (ileusu);

ja Jums ir nieru darbības traucējumi;

ja Senade Jums ir nepieciešamas katru dienu, jo ir jānoskaidro aizcietējumu cēlonis, jāizvairās no ilgstošas caurejas līdzekļu lietošanas;

ja Senade nepieciešams lietot ilgāk par 1-2 nedēļām, jo zāles bez konsultācijas ar ārstu ir paredzētas īslaicīgai lietošanai, ilgstoša lietošana var izraisīt caureju, šķidruma zudumu, resnās zarnas darbības pavājināšanos.

 

Ja Jums/Jūsu aprūpējamajam ir fēču nesaturēšana, lietojot Senade, higiēniskā apkope jāveic biežāk, lai samazinātu ilgstošu ādas kontaktu ar fēču masu.

 

Bērni un pusaudži

 

Senade nav paredzētas lietošanai bērniem vai pusaudžiem līdz 12 gadu vecumam (skatīt sadaļu “Nelietojiet Senade šādos gadījumos”).

 

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Alergēni: Nesatur kviešus
Alergēni: Nesatur soju
Alergēni: Bez konservantiem
Mērķis: Gremošanai
Piemērots diabētiķiem:

Vienmēr lietojiet Senade tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pusaudžiem, kuri ir vecāki par 12 gadiem, pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem Ieteicamā dienas deva ir 1 tablete pirms gulētiešanas. Nepieciešamības gadījumā dienas devu var palielināt līdz 2tabletēm vienā reizē pirms gulētiešanas. Lietojiet mazāko devu, kāda ir nepieciešama mīkstas formētas vēdera izejas nodrošināšanai. Parasti ir pietiekami lietot šīs zāles līdz divām vai trim reizēm nedēļā. Lietošana bērniem Nav ieteicams lietot bērniem līdz 12 gadu vecumam ( skatīt 2. punkta sadaļu “Nelietojiet Senade šādos gadījumos”). Lietošana ilgāk par 1-2 nedēļām ir pieļaujama tikai ārsta uzraudzībā. Ja simptomi saglabājas zāļu lietošanas laikā, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu (skatīt 2. punkta sadaļu “Brīdinājumi un piesardzība lietošanā”).

Aktīvā viela ir:

Katra tablete satur sennas lapu ekstraktu, kas atbilst 13,5mg kalcija sennozīdu A un B.

 

Citas sastāvdaļas ir:

laktoze, kukurūzas ciete, mikrokristāliskā celuloze, talks, magnijastearāts, metilhidroksibenzoāts (E218), nātrija laurilsulfāts, nātrija kroskarmeloze.