preloader

Lūdzu, uzgaidiet

SEDATIF PC tabletes, 40 gab., N40

SEDATIF PC tabletes, 40 gab., N40

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14314
Homeopātiskas zāles, ko tradicionāli lieto nemiera, emocionāla satraukuma un miega traucējumu gadījumos.
€5,52
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Homeopātiskas zāles, ko tradicionāli lieto nemiera, emocionāla satraukuma un miega traucējumu gadījumos.SEDATIF PC tabletes ir homeopātiskas zāles, ko tradicionāli lieto nemiera, emocionāla satraukuma un miega traucējumu gadījumos.

Brīdinājumi:

- Bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem: pirms lietošanas tabletes jāizšķīdina nelielā šķidruma daudzumā. - Tā kā zāles satur saharozi, tās nevajadzētu lietot pacientiem ar retu iedzimtu fruktozes nepanesību, glikozes-galaktozes malabsorbciju un saharāzes – izomaltāzes nepietiekamību. - Tā kā šīs zāles satur laktozi, tās nevajadzētu lietot pacientiem ar retu iedzimtu galaktozēmiju, glikozes – galaktozes malabsorbciju un Lapp laktāzes deficītu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Iekšķīgai lietošanai. Pieaugušajiem un bērniem: Pa 2 tabletēm 3 reizes dienā. Bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem: pirms lietošanas tabletes izšķīdiniet nelielā šķidruma daudzumā. Lietojot bērniem, kuri jaunāki par 2 gadiem, pirms zāļu lietošanas, jākonsultējas ar ārstu. Zāļu lietošanas ilgumam nevajadzētu pārsniegt 7 dienas

Aktīvās vielas ir: Aconitum napellus 6 CH............................ 0,5 mg Belladonna 6 CH............................ 0,5 mg Calendula officinalis 6 CH............................ 0,5 mg Chelidonium majus 6 CH............................ 0,5 mg Abrus precatorius 6 CH............................ 0,5 mg Viburnum opulus 6 CH............................ 0,5 mg - Citas sastāvdaļas ir: saharoze, laktoze, magnija stearāts.