Visi produkti
Visi produkti
SANAGELS 30 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1
SANAGELS 30 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

SANAGELS 30 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 14292
Produkta zīmols: LMP LATVIJA
Sanagelu lieto mutes gļotādu slimību, ginekoloģisko, uroloģisko un proktoloģisko slimību (pēcoperācijas brūces, čūlas, traumas) ārstēšanā.
5,57 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Sanagelu lieto mutes gļotādu slimību, ginekoloģisko, uroloģisko un proktoloģisko slimību (pēcoperācijas brūces, čūlas, traumas) ārstēšanā.


Sanagels ir līdzeklis gļotādas slimību lokālai ārstēšanai. To lieto mutes gļotādas slimību (mutes dobuma iekaisums, apdegumi pēc staru terapijas, aftozais stomatīts, zobu ekstrakcija), ginekoloģisku slimību (čūlu sanācija, gļotādas sausums un nieze, pēcoperāciju brūces), uroloģisku un proktoloģisku slimību (pēcoperāciju brūces, anālās atveres un taisnās zarnas mikrotraumas, anālās atveres fisūras) ārstēšanai.

Nelietojiet Sanagelu šādos gadījumos:

- leikozes akūtu un hronisku leikēmisko formu gadījumos, limfogranulomatozes, kaula smadzeņu ļaundabīgu slimību gadījumos;

- smagu aknu slimību gadījumos;

- pacientiem ar paaugstinātu jutību pret amīdu tipa lokālās anestēzijas līdzekļiem vai kādu citu gela sastāvdaļu;  

- bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Pārklāt 3 – 4 reizes dienā ar plānu gela kārtu slimības skartās gļotādas vietas. Gela lietošanas ilgums līdz 10 dienām. Ja Jums liekas, ka Sanagela iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Ja esat lietojis Sanagelu vairāk nekā noteikts Liekais gela daudzums jānoņem ar vates tamponu. Tikai ārīgai lietošanai!

Tāpat kā citas zāles, Sanagels var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas. Ļoti retos gadījumos iespējamas vietējas alerģiskas reakcijas, vieglas galvassāpes un reibonis, garšas sajūtas pārmaiņas vai mēle nejutīgums.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Sargāt no mitruma. Sargāt no gaismas. Uzglabāt temperatūrā līdz 25ºC.

SANAGELS 30 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1
SANAGELS 30 mg/20 mg/g gels, 15 g, N1
5,57 €
5,57 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Īpaši brīdinājumi un piesardzība lietošanā:

- Nepieļaut gela iekļūšanu acīs, jo tam ir viegli kairinoša iedarbība uz acs gļotādu.

- Pacientiem ar zināmu alerģiju pret citiem amīdu tipa vietējas anestēzijas līdzekļiem iespējama krustota alerģija pret lidokaīna hidrohlorīdu.

- Piesardzība lietošanā jāievēro pacientiem ar kardiovaskulāriem traucējumiem

Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Preču forma: gels
Vecums: No 3 gadiem
Pārklāt 3 - 4 reizes dienā ar plānu gela kārtu slimības skartās gļotādas vietas. Gela lietošanas ilgums līdz 10 dienām. Ja Jums liekas, ka Sanagela iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Ja esat lietojis Sanagelu vairāk nekā noteikts Liekais gela daudzums jānoņem ar vates tamponu. Tikai ārīgai lietošanai!

Aktīvās vielas ir metiluracils (30 mg/g), lidokaīna hidrohlorīds (20 mg/g) - Citas sastāvdaļas ir lecitīns, silbiols, α-tokoferols, metilparahidroksibenzoāts, propilparahidroksibenzoāts, trolamīns, karbomērs, etilspirts, attīrīts ūdens