preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Laba cena
SAMBUCUS KIDS PAMEX sīrups bērniem, 120 ml

SAMBUCUS KIDS PAMEX sīrups bērniem, 120 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 70242
Sambucus Kids pamex sastāvā ir divi rūpīgi izvēlēti standartizēti melnā plūškoka ogu ekstrakti, kas satur garantēto polifenolu un antocianīdu daudzumu.
-20%
€12,79
€15,99 *
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Sambucus Kids pamex sastāvā ir divi rūpīgi izvēlēti standartizēti melnā plūškoka ogu ekstrakti, kas satur garantēto polifenolu un antocianīdu daudzumu.

Sambucus Kids pamex sastāvā ir divi rūpīgi izvēlēti standartizēti melnā plūškoka ogu ekstrakti, kas satur garantēto polifenolu un antocianīdu daudzumu. Ekstrakti ir iegūti no īpaši atlasītām, gatavām melnā plūškoka ogām (Sambucus nigra L.) Plūškoka augļi jau tradicionāli tiek lietoti imūnsistēmas un elpceļu atbalstam. Plūškoks atbalsta imūno veselību kā arī palīdz uzturēt elpceļu veselību. Standartizēts melnā plūškoku ogu ekstrakts. Garantēts polifenolu un antocianīdu daudzums katrā devā Plūškoka augļus iesaka lietot, lai dabīgā veidā atbalstītu bērnu imūno sistēmu, īpaši ziemas un rudens laikā. Vācu ražotājs, kas piegādā jaunākās paaudzes produktus. Ražo uztura bagātinātājus, diētisko pārtiku, medicīniskās ierīces, zāles un kosmētiku.
Vecums: No 1 g.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: sīrups
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Piemērots diabētiķiem:
Sīrups ieteicams bērniem no 1 gada vecuma. Bērniem no 1 līdz 6 gadiem, 1 mērkarote 1-2 reizes dienā (5 - 10 ml dienā). Bērniem no 6 gadiem un pieaugušajiem 1 mērkarote līdz 5 reizes dienā ( 10- 25 ml dienā). Iepakojumam pievienota 5 ml mērkarote.
melnā plūškoka ogu ekstrakts (64:1) 25 ml, melnā plūškoka ogu ekstrakts (5:1) 25 ml, agaves sīrups, citronskābe (E 330), aveņu aromatizētājs , maltodekstrīns, aveņu ogu pulveris, Aroniju (Aronia melanocarpa L.) sulas koncentrāts