preloader

Пожалуйста, подождите

Все продукты
Все продукты
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 150 g, N1
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 150 g, N1
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 150 g, N1

UZMANĪBU! Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 150 g, N1

Безрецептурные медикаменты
Код товара: 73716
Бренд продукта: VOLTAREN
Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.
19,99 €
Товар на складе

Изображение продукта может отличаться от реального продукта.

. Подробнее о возможных способах доставки

Часто покупают вместе

Внимание!

НЕОБОСНОВАННОЕ ПРИМЕНЕНИЕ ЛЕКАРСТВ ВРЕДНО ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ.

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.


 

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g gela aktīvā viela ir diklofenaks, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tas ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā, un tas labi iesūcas ādā. Aktīvā viela iekļūst dziļi iekaisušajos audos.

 

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.

 

Voltaren Emulgel 23,2 mg/g var lietot šādu slimību ārstēšanai:

 

Pieaugušajiem un pusaudžiem no 14 gadu vecuma

 

 • Mīksto audu ievainojumi: cīpslu, muskuļu un locītavu saišu traumas, piem., sastiepumi, izmežģījumi un sasitumi, muguras sāpes (sporta traumas);
 • Tendinīts (cīpslu iekaisums) (piem., tenisista elkonis), bursīts (gļotsomiņas iekaisums), pleca-rokas sindroms, periartrīts.

 

Tikai pieaugušajiem (no 18 gadu vecuma un vecākiem)

 • viegli izteikts artrīts ceļgalos vai pirkstos
 • deģeneratīvas locītavu slimības, piem., mugurkaula un perifēro locītavu osteoartrīta lokālai ārstēšanai.

 

Nelietojiet Voltaren Emulgel 23,2 mg/g šādos gadījumos

 • Ja Jums ir alerģija pret diklofenaku vai citiem nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, piem., ibuprofēnu vai aspirīnu, vai kādu citu šo zāļu sastāvdaļu. Ja Jums kaut kas nav skaidrs, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

  Alerģiska reakcija pret šīm zālēm var izpausties kā šķaudīšana vai elpas trūkums (astma), izsitumi uz ādas ar čulgām vai nātreni, sejas vai mēles pietūkums, tekošs deguns.
 • Ja esat grūtniecības pēdējos 3 mēnešos.
 • Ja Jums vēl nav 14 gadu.

 

Nelietojiet Voltaren Emulgel 23,2 mg/g, ja kaut kas no augstāk minētā attiecas uz Jums.

Vienmēr lietojiet Voltaren Emulgel 23,2 mg/g tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā vai kā ieteicis farmaceits. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

 

Cik daudz Voltaren Emulgel 23,2 mg/g jālieto

 

Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecuma

 

Uzklāt Voltaren Emulgel 23,2 mg/g sāpīgajai vietai 2 reizes dienā (ieteicams no rīta un vakarā), kas nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju mazināšanu.

Tāpat kā visas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

 

Dažas reti un ļoti reti sastopamās blakusparādības var būt ļoti nopietnas.

 

Ja konstatējat jebkuru no zemāk minētajām blakusparādībām, nekavējoties PĀRTRAUCIET Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lietošanu un konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu:

 • izsitumi uz ādas ar čulgām, nātrene (iespējams novērot 1 līdz 10 pacientiem no 10 000);
 • sēkšana, elpas trūkums vai spiedoša sajūta krūšu kurvī (astma) (iespējams novērot mazāk nekā 1 pacientam no 10 000);
 • sejas, mēles, lūpu vai rīkles pietūkums (iespējams novērot mazāk nekā 1 pacientam no 10 000).

 

Citas iespējamās blakusparādības ir vieglas un pārejošas (ja Jums ir jebkāda veida bažas, vaicājiet ārstam vai farmaceitam).

 

Bieži novērotas blakusparādības (iespējams novērot 1 līdz 10 pacientiem no 100):

 • izsitumi, nieze, ādas apsārtums vai dedzinoša sajūta.

 

Ļoti reti novērotas blakusparādības (iespējams novērot mazāk nekā 1 pacientam no 10 000):

 • paaugstināta ādas jutība pret saules gaismu. Iespējamās pazīmes ir saules apdegums, kas izraisa niezi, pietūkumu un čulgu veidošanos.

 

Ja konstatējat jebkādas blakusparādības, par kurām esat satraucies (pat tādas, kas šajā instrukcijā nav minētas), lūdzam par tām ziņot ārstam vai farmaceitam.

Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā!

 

Nelietot Voltaren Emulgel 23,2 mg/g pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz marķējuma pēc „Derīgs līdz”. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

 

Šīm zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi.

 

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 150 g, N1
VOLTAREN EMULGEL 23,2 mg/g gels, 150 g, N1
19,99 €
19,99 €
Товар на складе
Предупреждения:
 • NEUZKLĀJIET Voltaren Emulgel 23,2 mg/g uz bojātas ādas, brūcēm, ievainojumiem, izsitumiem vai ekzēmas. Pārtrauciet lietošanu, ja pēc gela uzklāšanas uz ādas parādās izsitumi.
 • Nelietojiet vairāk gela nekā nozīmēts vai ilgstoši, ja vien to darīt nav ieteicis ārsts.
 • Voltaren Emulgel 23,2 mg/g ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. To nedrīkst lietot mutē. Nenorīt. Pēc lietošanas jānomazgā rokas. Uzmanieties, lai Voltaren Emulgel 23,2 mg/g neiekļūst acīs. Ja Voltaren Emulgel 23,2 mg/g ir iekļuvis acīs, izskalojiet tās ar tīru ūdeni. Ja pēc skalošanas diskomforts joprojām saglabājas, sazinieties ar ārstu vai farmaceitu.
 • Drīkst lietot elpojošu apsēju, kuru parasti lieto sastiepumu gadījumos, taču gelu nedrīkst lietot zem gaisu necaurlaidīga (plēves veida) pārsēja.
 • Jāizvairās no ārstējamo apvidu pārmērīgas sauļošanas.

 

Ja Jums ir jebkādi jautājumi, pirms Voltaren Emulgel 23,2 mg/g lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Форма товара: гель
Vienmēr lietojiet Voltaren Emulgel 23,2 mg/g tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā vai kā ieteicis farmaceits. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Cik daudz Voltaren Emulgel 23,2 mg/g jālieto Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecuma Uzklāt Voltaren Emulgel 23,2 mg/g sāpīgajai vietai 2 reizes dienā (ieteicams no rīta un vakarā), kas nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju mazināšanu.

Aktīvā viela ir diklofenaka dietilamīns (Diclofenacum diethylaminum). Vienā gela gramā ir 23,2 mg diklofenaka dietilamīna.

 

Palīgvielas:

1 grams šo zāļu satur 50 mg propilēnglikola un 0,2 mg butilhidroksitoluola.

 

Citas sastāvdaļas (palīgvielas) ir karbomērs, kokoilkaprilkaprāts, dietilamīns, izopropilspirts, šķidrais parafīns, makrogola cetostearilesteris, oleilspirts, eikalipta aromātviela un attīrīts ūdens (sīkāku informāciju skatīt 2. punkta beigās).

Всего куплено товаров

Похожие товары