Все продукты
Все продукты
VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g, N1
VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g, N1

UZMANĪBU! Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g, N1

Безрецептурные медикаменты
Код товара: 15136
Бренд продукта: LMP LATVIJA
Vīrusu izcelsmes iesnu simptomātiskai ārstēšanai un profilaksei. 
3,83 €
Товар на складе

Изображение продукта может отличаться от реального продукта.

. Подробнее о возможных способах доставки

Внимание!

НЕОБОСНОВАННОЕ ПРИМЕНЕНИЕ ЛЕКАРСТВ ВРЕДНО ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ.

Vīrusu izcelsmes iesnu simptomātiskai ārstēšanai un profilaksei. 


Virogels ir gels lietošanai deguna dobumā. To lieto vīrusu izcelsmes iesnu simptomātiskai ārstēšanai, profilaktiskai elpošanas ceļu aizsardzībai pret deguna vīrusu un gripas vīrusu pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Lietojot deguna dobumā, Virogels aiztur gripas infekcijas sākumu, kavē deguna vīrusu vairošanos deguna dobumā, veicina gļotādas asinsvadu sašaurināšanos un samazina sekrēciju, rada vēsuma sajūtu degunā.

Nelietojiet Virogelu šādos gadījumos:

- ja Jums ir alerģija (paaugstināta jutība) pret aktīvajām vielām vai kādu citu Virogela sastāvdaļu.

- bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Nelielu daudzumu gela plānā kārtā ieziež deguna dobuma priekšpusē un, strauji ieelpojot caur degunu, panāk gela nokļūšanu dziļāk deguna dobumā. Profilaktiski ieziest ik pēc 4 stundām, saslimšanas gadījumā – ik pēc stundas.Preparāts jālieto 1 – 2 nedēļas, hroniskas saslimšanas gadījumā ārstēšanu var paildzināt saskaņā ar ārsta norādījumiem.

Tāpat kā citas zāles, Virogels var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

Retāk (1 līdz 10 pacientiem no 1000) , personām ar paaugstinātu jutību pret skuju ēteriskajām eļļām, deguna gļotādā novērojamas paaugstinātas jutības reakcijas vai vietējas alerģiskas reakcijas. Minēto blakusparādību vai citu nevēlamu reakciju gadījumā konsultējieties ar savu ārstējošo ārstu par preparāta turpmāko lietošanu. Ja novērojat jebkādas blakusparādības, kas šajā instrukcijā nav minētas vai kāda no minētajām blakusparādībām Jums izpaužas smagi, lūdzam par tām izstāstīt ārstam vai farmaceitam.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā! Uzglabāt temperatūrā līdz 25 ºC! Uzglabāt oriģinālā iepakojumā! Uzglabāt cieši noslēgtā tūbā!

VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g, N1
VIROGELS 3 mg/10 mg/g gels, 15 g, N1
3,83 €
3,83 €
Товар на складе
Предупреждения:

Īpaša piesardzība, lietojot Virogelu, nepieciešama šādos gadījumos: Virogels izraisa acs gļotādas kairinājumu, tāpēc nepieļaut Virogela iekļūšanu acīs. Ja tomēr tas noticis, nekavējoties skalot acis ar lielu ūdens daudzumu.

Подходит для: Для взрослых и детей
Назначение: От насморка

Для дыхательных путей
Форма товара: гель
Возраст: От 3 лет
Nelielu daudzumu gela plānā kārtā ieziež deguna dobuma priekšpusē un, strauji ieelpojot caur degunu, panāk gela nokļūšanu dziļāk deguna dobumā. Profilaktiski ieziest ik pēc 4 stundām, saslimšanas gadījumā - ik pēc stundas.Preparāts jālieto 1 - 2 nedēļas, hroniskas saslimšanas gadījumā ārstēšanu var paildzināt saskaņā ar ārsta norādījumiem.

Aktīvās vielas ir skuju ēteriskās eļļas smagā frakcija (Pini aetheroleum) - 3 mg/g un silbiols (Silbiolum) - 10 mg/g. - Citas sastāvdaļas ir karbomērs, trolamīns, metilparahidroksibenzoāts (E218), propilparahidroksibenzoāts (E216), etilspirts, attīrīts ūdens.

Советы и статьи