preloader

Пожалуйста, подождите

Все продукты
Все продукты
OCTENISEPT 1 mg/20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums, 50 ml, N1
OCTENISEPT 1 mg/20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums, 50 ml, N1

UZMANĪBU! Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

OCTENISEPT 1 mg/20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums, 50 ml, N1

Безрецептурные медикаменты
Код товара: 69625
Бренд продукта: OCTENISEPT
Octenisept ir gļotādu, ādas un brūču antiseptisks kopšanas līdzeklis. Atkārtotai, īslaicīgai gļotādu un blakus esošās ādas antiseptiskai apstrādei.
7,69 €
Товар на складе

Изображение продукта может отличаться от реального продукта.

. Подробнее о возможных способах доставки

Часто покупают вместе

Внимание!

НЕОБОСНОВАННОЕ ПРИМЕНЕНИЕ ЛЕКАРСТВ ВРЕДНО ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ.

Octenisept ir gļotādu, ādas un brūču antiseptisks kopšanas līdzeklis. Atkārtotai, īslaicīgai gļotādu un blakus esošās ādas antiseptiskai apstrādei.


           Octenisept ir antiseptisks šķīdums, kas satur aktīvās vielas ar antiseptiskām īpašībām  oktenidīna dihidrohlorīdu un fenoksietanolu. Octenisept ir iedarbīgs pret Gram negatīvajām un Gram pozitīvajām baktērijām, un sēnītēm.

Octenisept lieto:

 

 • atkārtotai, īslaicīgai antiseptiskai mazu un virspusēju brūču kopšanas papildterapijai,
 • atkārtotai, īslaicīgai starppirkstu  sēnīšu infekcijas papildterapijai,
 • atkārtotai, īslaicīgai gļotādu un blakus esošās ādas sagatavošanai pirms diagnostiskām un ķirurģiskām procedūrām, lietošanai uz vai ap dzimumorgāniem un izvadorgāniem, tai skaitā pirms urīnpūšļa katetra ievietošanas un lietošanai mutes dobumā.

            Octenisept var lietot pieaugušajiem un bērniem bez vecuma ierobežojuma.

Nelietojiet Octenisept šādos gadījumos:

 • ja Jums ir alerģija pret oktenidīna dihidrohlorīdu, fenoksietanolu vai kādu citu  šo zāļu sastāvdaļu;

-      vēdera dobumā (piemēram, operācijas laikā) vai urīnpūslī. Nelietojiet uz bungādiņas.

 

Vienmēr lietojiet šīs zāles  tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai  kā  ārsts vai farmaceits vai medmāsa Jums teicis(-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

 • Lietošanas veids

Octenisept lieto vienu reizi dienā uz apstrādājamā apvidus, nodrošinot pilnīgu tā samitrināšanu.

Šķīdums ir paredzēts tikai lokālai lietošanai un to nedrīkst ievadīt audos, piemēram, ar šļirci.

Rūpīgi apstrādājiet dezinficējamo virsmu ar vismaz 2 šķīdumā samērcētiem tamponiem, vienu pēc otra, un nodrošiniet pilnīgu samitrināšanu. Octenisept var arī izsmidzināt uz gļotādām, ādas un brūcēm, kuras ir grūti aizsniegt.

Ir iespējama arī mutes_  dobuma skalošana, bet tā jāizmanto tikai gadījumos, kad nepieciešams apstrādāt visu mutes dobumu. Tādā gadījumā mutes dobuma skalošanai izmantojiet 20 ml šķīduma, skalojot 20 sekundes.

Papildterapijai starppirkstu sēnīšu infekcijas gadījumos zāles jāizsmidzina uz bojātajiem apvidiem no rīta un vakarā.

 • Lietošana bērniem un pusaudžiem

Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem ir vienāda.

 • Efektivitāte

            Lūdzu, atcerieties, ka pilnai šķīduma iedarbībai pēc lietošanas un pirms citu pasākumu veikšanas nepieciešamas vismaz 1-2 minūtes kontaktlaika. Lai panāktu vēlamo iedarbību, lūdzu, ievērojiet visus šos norādījumus jebkādos apstākļos.

 

 • Ārstēšanas ilgums

            Octenisept jālieto tikai ierobežotu laika periodu, jo līdz šim esošie pētījuma dati attiecas tikai uz nepārtrauktu apstrādes laiku ne ilgāku par 14 dienām.

 

 • Ja esat lietojis Octenisept vairāk nekā noteikts

            Datu par pārdozēšanu nav. Ja zāles lieto atbilstoši norādījumiem, pārdozēšana ir maz iespējama.

 

            Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam, farmaceitam vai medmāsai.

 Tāpat kā visas zāles, šīs zāles var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas.

           

Iespējamās blakusparādības

Reti (var ietekmēt 1-10 no 10 000 cilvēkiem)

Dedzināšana, apsārtums, nieze un siltums lietošanas vietā.

Ļoti reti (var ietekmēt līdz 1 no 10 000 cilvēkiem)

Alerģiska kontaktreakcija, piemēram, pārejošs apsārtums lietošanas vietā.

 

Papildus blakusparādības bērniem un pusaudžiem

Nevēlamo blakusparādību biežums, veids un smaguma pakāpe bērniem ir tāda pati kā pieaugušajiem.

Uzglabāt šīs zāles bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Nelietot šīs zāles pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz pudeles un kastītes. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

Zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi.

Uzglabāšanas laiks pēc pudeles pirmās atvēršanas: 1 gads, uzglabājot temperatūrā līdz 25°C.

            Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojiet. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

 

OCTENISEPT 1 mg/20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums, 50 ml, N1
OCTENISEPT 1 mg/20 mg/ml uz ādas lietojams šķīdums, 50 ml, N1
7,69 €
7,69 €
Товар на складе
Предупреждения:

Pirms Octenisept lietošanas konsultējieties ar ārstu, farmaceitu vai medmāsu.

Lai izvairītos no audu bojājuma, zāles nedrīkst injicēt vai lietot audos zem spiediena. Jānodrošina atbilstoša brūču dobumu drenāža (piemēram, ar elastīgu drenāžas cauruli).

 

 • Izvairieties no Octenisept norīšanas lielā daudzumā vai ievadīšanas asins plūsmā, piemēram, nejauši injicējot.

 

 • Ja Octenisept nonāk saskarē ar anjonu virsmas aktīvām vielām (ziepēm, mazgāšanas līdzekli), tā aktīvā viela oktenidīna dihidrohlorīds var zaudēt efektivitāti.

 

 • Jālieto piesardzīgi jaundzimušajiem, it īpaši priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem. Octenisept var izraisīt nopietnus ādas bojājumus. Noslaukiet zāļu atliekas un nodrošiniet, lai šķīdums nepaliktu uz ādas ilgāk kā nepieciešams (tai skaitā materiāli, uz kuriem nopilējis šķīdums un kas tieši saskaras ar pacientu).

 

 • Jāizvairās no Octenisept lietošanas acī. Ja zāles nokļuvušas acīs, nekavējoties skalojiet tās ar lielu ūdens daudzumu.
Форма товара: аэрозоль
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits vai medmāsa Jums teicis(-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietošanas veids Octenisept lieto vienu reizi dienā uz apstrādājamā apvidus, nodrošinot pilnīgu tā samitrināšanu. Šķīdums ir paredzēts tikai lokālai lietošanai un to nedrīkst ievadīt audos, piemēram, ar šļirci. Rūpīgi apstrādājiet dezinficējamo virsmu ar vismaz 2 šķīdumā samērcētiem tamponiem, vienu pēc otra, un nodrošiniet pilnīgu samitrināšanu. Octenisept var arī izsmidzināt uz gļotādām, ādas un brūcēm, kuras ir grūti aizsniegt. Ir iespējama arī mutes_ dobuma skalošana, bet tā jāizmanto tikai gadījumos, kad nepieciešams apstrādāt visu mutes dobumu. Tādā gadījumā mutes dobuma skalošanai izmantojiet 20 ml šķīduma, skalojot 20 sekundes. Papildterapijai starppirkstu sēnīšu infekcijas gadījumos zāles jāizsmidzina uz bojātajiem apvidiem no rīta un vakarā. Lietošana bērniem un pusaudžiem Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem ir vienāda. Efektivitāte Lūdzu, atcerieties, ka pilnai šķīduma iedarbībai pēc lietošanas un pirms citu pasākumu veikšanas nepieciešamas vismaz 1-2 minūtes kontaktlaika. Lai panāktu vēlamo iedarbību, lūdzu, ievērojiet visus šos norādījumus jebkādos apstākļos. Ārstēšanas ilgums Octenisept jālieto tikai ierobežotu laika periodu, jo līdz šim esošie pētījuma dati attiecas tikai uz nepārtrauktu apstrādes laiku ne ilgāku par 14 dienām. Ja esat lietojis Octenisept vairāk nekā noteikts Datu par pārdozēšanu nav. Ja zāles lieto atbilstoši norādījumiem, pārdozēšana ir maz iespējama. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam, farmaceitam vai medmāsai.

Aktīvā viela ir oktenidīna dihidrohlorīds (1 mg/ml) un fenoksietanols (20 mg/ml).

Citas sastāvdaļas ir: kokamīdpropilbetaīna šķīdums, nātrija glikonāts, glicerīns  85%, nātrija hlorīds, 10 % nātrija hidroksīda šķīdums, attīrīts ūdens.

 

Всего куплено товаров

Похожие товары